Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha alapból normális voltam,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha alapból normális voltam, de pár hónapja két férfi egy buli után megerőszakolt, és azóta érdekel a meleg téma, akkor is elítél a társadalom? 21/f

Figyelt kérdés
2017. ápr. 19. 14:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Úh te szegény de biztos vagy benne hogy ez végleges?Amúgy meg nem foglalkoznak vele manapság hogy ki milyen szexualitású csak ne verd nagy dobra.
2017. ápr. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
25%
Elítél nem ítél el, ezek után szinte kötelező felkeresni a pszichológust, mert valami nincs rendben a fejedben, ha egy erőszak hatására vonzódni kezdesz a saját nemedhez (is).
2017. ápr. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
kicsit kamu szagú....
2017. ápr. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Kamu, de ha komoly akkor arról van szó hogy van minimális hajlam és ezt most felhozta, de ilyenkor a biszexualitás spektrumanak a legszelen vagy minimálisan.
2017. ápr. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%

"Elítél a társadalom?"


Talán tartsd meg magadnak a dolgot! Senkit nem ítélne el a társadalom, ha az emberek több mindent tartanának meg maguknak és kevesebbet tárnának a nyilvánosság elé.


Én egyszer haza felé menet szartam az utcán, mert elment az utolsó busz, emiatt egy órát kellett gyalogolnom és már nagyon kellett. Elítél érte a társadalom? Nem, mert nem tudnak róla, mivel nem mondtam el senkinek.

2017. ápr. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak a felvilágosulatlan, büdös prolik ítélik el a homoszexualitást. Erről léteznek felmérések és tanulmányok, a homofóbia erősen összefügg az alacsony intelligenciával.
2017. ápr. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Alapból egyetértek azokkal, akik elítélik. De miután megcsináltak ketten is, vágyom rá hogy megb@sszanak.
2017. ápr. 19. 17:20
 8/17 anonim ***** válasza:
26%

6:

Szóval ha valaki csinál egy IQ-tesztet ami magas eredményt ad ki, aztán "rosszat" mond a melegekről, akkor ugyanúgy fekete lyuk keletkezik, mintha 0-val osztana az ember, mert az annyira lehetetlen?


Meg amúgy nem mindegy, hogy valaki azt ítéli el, hogy két férfi egymást kúrja egy lakásban négy fal között, vagy mondjuk ezt ítéli el:

[link]

2017. ápr. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a tanulmányok átlagokkal számolnak. Nyilván magas IQ-val rendelkező emberek között is van, aki ilyen primitív nézeteket vall, de lényegesen kevesebb. Diplomások körében (mert igen, a magas iskolai végzettségűeknek ÁTLAGBAN magasabb az intelligenciájuk, mint az alacsony végzettségűeknek) nagyon ritkán hallani homofób megnyilvánulásokat.
2017. ápr. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
26%

9:

Arra akartam utalni, hogy mondják hogy homofób-homofób, csak nem mondják meg pontosan hogy mi számít homofóbnak és mi nem.


Amit írtam a 8-as válaszomban, ott az a kép. Ha az valakit zavar, az már homofób? Mert sokak szerint igen, mások szerint meg nem.


Ezt mondom hogy könnyű homofóbozni, de konkrét dolgokra mondják rá akkor hogy homofób, mert legtöbbször mikor ezt a szót használják akkor csak üresen puffognak vele és nem is konkrét dologra mondják rá.

2017. ápr. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!