Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az tényleg meleg vonás ha én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tényleg meleg vonás ha én sokszor használom a cuki, ari szót dolgokra? Pl plüssökre, vagy mesékre, rajzokra, anime karakterekre vagy cicákra? Pl eltudom magam kiáltani: Ez DECUKIII pl. Még sosem volt kapcsolatom de heteronak érzem magam. F

Figyelt kérdés
2017. ápr. 22. 00:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én az unokahúgomra szoktam mondani, hogy cuki, vagy hogy ari, de akkor most meleg vagyok? Nem!!!

Egyáltalán ki mondta neked, hogy ez meleg vonás? Csak mert elég hülyeséget mondott neked, egy heteró fiú/férfi is találhat valamit aranyosnak! :)

18/F

2017. ápr. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ramone ***** válasza:
11%
Az hogy animèt nézel az a meleg vonás
2017. ápr. 22. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Én is nézek animét akkor én most Leszbikus vagyok?
2017. ápr. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, szerintem fiatal vagy, meg érzelmes típus
2017. ápr. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!