Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek melegek lennénk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melegek lennénk?

Figyelt kérdés
Előre szólok hogy semmi bajom a melegekkel és magam is biszex vagyok. Szombaton este a legjobb barátom nálam aludt. Aztán este 11 körül bementünk a szobámba és akkor egy másik haver hívott skypeon. A legjobb barátom legyen most marci (nem nem így hívják). Szóval marci boxerban volt és az ágyon feküdt. Rajtam póló volt. Miután vége volt a skypenak akivel beszéltem rámírt hogy nem tudta hogy melegek vagyunk. Nem kibeszélős szóval nem pletykálja de akkor is nem értette meg mi a helyzet. Egyébként láttuk egymást mesztelenül többször is de soha nem éreztem iránta semmit baráti szereteten kívül. Szerintetek kívülről ez nektek is így tűnne? Hogyan magyarázzam meg hogy nem vagyunk melegek?

2017. máj. 7. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

És miért gondolta ,h melegek vagytok ?


Azért mert az ágyadon aludt?


Én meleg vagyok ,de nagyon sok haveromnál,barátomnál aludtam hulla készen az ágyán egy boxerban ,h kicsit magamhoz térjek és biztosították is a lehetőséget azaz igazán rendesek voltak mert számíthattam rájuk annak ellenére ,h heterok voltak mondjuk nekem csak hetero fiú barátaim vannak.


Vagy félre értett valamit? akkor mond meg neki ,h csak alszik mert kidőlt ,de nincs semmi köztetek ennyi !

2017. máj. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
illetve azért mert az ágyadon döglött boxerban nem tudom miért hitt bármit is nyáron kánikulában a legjobb barátaimnál fent kecóba van ,h 3-4 barátom is k.b boxerban flangál egyáltalán nem érdekel és még csak egy kicsit sem mozgatja meg a fantáziámat,nem lehet ,h ez a haverod minden áron szeretne megbizonyosodni a nemi identitásodról ?Egyszerűen tudni akarja akkor lehet ,h képes ilyesmiket bele látni mert sejt valamit...
2017. máj. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kérdezlek válasza:
82%
Lehet abban a szituációban pont melegnek tünt, de egyébként nem hiszem hogy ettől melegek lennétek. Mifelénk a szomszéd kb az ajtomtól 10 méterre a saját ajtajába is boxerba jár ki cigizni a lakótársaival, aztán sose gondoltam hogy melegek.
2017. máj. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a rajtad póló volt alatt azt érted, hogy csak póló volt rajtad semmi más, vagy póló is volt rajtad a boxeren, gatyán kívül?
2017. máj. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem!

Avval meg, hogy ki és mit gondol, ne törödjetek vele!

2017. máj. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!