Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nem tudja elfogadni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudja elfogadni az apám, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Már több mint 2 éve mondtam el neki, de még mindig nem beszél velem normálisan. Azt mondja, hogy anyám miatt lettem meleg, mert úgy nevelt, mint egy lányt.


18/F



2017. máj. 23. 13:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Mert apád buta. Emellett ő tipikusan az, aki csak akkor apa, ha minden az ő elképzelései szerint alakul. Hadd ne mondjam, az ilyen nem érdemli meg az apa jelzőt.
2017. máj. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

Ne foglalkozz vele, maradi, tudatlan. Na meg őket egészen más szellemiségű világban nevelték, már az is csoda, hogy egyáltalán szóba áll veled.

Inkább igyekezz minél előbb elköltözni otthonról, hogy nyugi legyen.

2017. máj. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%
nehéz feldolgozni ezt mindenkinek, nem ismerem az apádat, de lehet amióta megfogantál, folyton egy jövő képet látott rólad, hogy hogyan legyél tökéletes és ebbe a képbe a melegség nem fért bele. Adj neki időt, és éreztesd vele, hogy te ennek ellenére szereted és ő a példaképed.
2017. máj. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
"és éreztesd vele, hogy te ennek ellenére szereted és ő a példaképed." - Miért is tegye, ha az apja 2 éve nem fogadja el?? Nem hónapokról, hanem évekről van szó! Emiatt miért legyen példakép? Ez hülyeség a véleményem szerint...Ő a szülő, akkor meg ne viselkedjen gyerekként éveken át ;)
2017. máj. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

# 11

Egy b***zi nem árt senkinek azzal, hogy b***zi, de a náciságnak ez a lényege, hogy ártani akarsz másoknak.


Én nem vagyok se b***zi, se melegjogi aktivista, pont nem érdekelnek, de ha rajtam múlna, hogy kiket küldjek gázkamrába, a nácikat, vagy a b***zikat, akkor bizony a nácik mennének a gázba.


Viszont azt áruld már el, buta kis barátom, mi az istenért fáj neked ennyire, hogy valaki más b***zi? Én hetero férfi vagyok, tökre nem érdekel, ha egy másik férfi b***zi. Annál több nő jut nekem.

Szóval magyarázd már meg racionálisan. És ne ilyen hülyeségekkel gyere, hogy a biblia így meg úgy, mert az egy mesekönyv. Racionális magyarázatot kérek.

De sejtésem szerint nem lesz rá racionális magyarázatod.

Az ilyen homofób nyomorékok 99%-ban azért homofóbok, mert valamilyen módon ők maguk is érintettek a homoszexualitásban. Vagy látens melegek, vagy az apjuk volt meleg, vagy a bátyjuk, vagy haverjukról derült ki, hogy meleg, és bepróbálkozott nála, stb.

Nos, nálad mi a helyzet? Titokban férfiseggekre vágysz, vagy csak valami közel álló személyről derült ki, hogy b***zi, és nem bírtad ezt feldolgozni?

2017. máj. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
#5 vagyok, látom közben a náci kisgyerek hozzászólását törölték, akinek címeztem. Így már tárgytalan.
2017. máj. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
3%
#5 te aztán nagy demokrata vagy hallod... Miben is különbözöl a náciktól? Te is gázkamrába küldenél pár embert, csak azért, mert esetleg másképp gondolkodik mint te. NEm védem a nácikat, de akkor kérdem én: miben különbözöl te tőlük? Amíg magad nagy liberálisnak képzeled el, addig gondolkozz egy kicit: anno a zsidókat állították be a világ gonoszainak akiket el kellett gázosítani. Most bárkire könnyen rá lehet húzni a náci jelzőt. És már rögtön van egy közutált személy akit ki kell írtani mi?
2017. máj. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
4%
Sokat elárul rólad, hogy egy sort nem tudsz úgy leírni, hogy egy trágár szó ne lenne benne. De mivel alapjában véve nem érdekel téged ez az egész, ahogy fogalmaztál, így nekem sincs miért belekössek mindenbe, szóval a témát én lezártam.
2017. máj. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
1%
Miért törlitek az igaz emberek válaszait?
2017. máj. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
97%

Nem attól lesz valaki meleg, hogy lányos vagy lányosan van nevelve.

Ez az egyik legnagyobb közhely aminek semmi köze a valósághoz.

Ezzel szemben apádnak eléggé berögzült maradi gondolkodásmódja van. Igazából neki kellett volna lépéseket tenni annak érdekében, hogy jobban megértsen téged, vagy mit is jelent melegnek lenni. 2 év nagyon hosszú idő, lett volna rá ideje, hogy szembenézzen vele ha akar. De nekem úgy tűnik meg sem próbálta, teljesen elutasítja még a gondolatát is. Nem csak neked kell fiaként megfeleni neki, de neki is meg kell felenie apaként feléd, ez egy kétirányú dolog. Sajnos nem hinném, hogy ez nála mostanában változni fog, talán majd évek múlva sok sok év múlva. Így neked kell tudnod kezelni ezt magadban, neked kell eldöntened mit szeretnél kezdeni a helyzettel. És neked egyedül magadnak kell elhinned, hogy nem vagy attól kevesebb ember, hogy meleg vagy.

2017. máj. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!