Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Apum megutált. Mit csináljak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apum megutált. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Először is fontosabb dolgok:

2009 óta egyedül nevel engem meg nővérem és nővérem 2 éve hogy elköltözött. Azóta engem nevel. Ő jelenleg 58 éves,én 19.

Most a lényeg:

Pár napja mondtam el neki hogy meleg vagyok és elkezdi hogy tuti hogy beképzelem stb., utána másnap mutatam neki az exemet hogy már voltam palival. És azt hiszi hogy beteg vagyok, Aidset fogok kapni... stb.

(Tisztában vagyok mi vagyok és stb.-nek mi a veszélyei.)



2017. márc. 1. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki Aidset egy heteró is elkaphat.
2017. márc. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyj időt neki, hogy feldolgozza... azért ez egy kisebb "trauma" neki.
2017. márc. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Mondjuk soha nem értettem, hogy miért kell ezt elmondani? 19 éves vagy,, nagykorú, költözz el és éld az életed. De egy szülőre miért tartozik a gyereke szexuális élete?
2017. márc. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

"De egy szülőre miért tartozik a gyereke szexuális élete?"


Talán mert a szülőt érdekli? Ha folyton barátnőkről kérdezik, akkor hazudjon? Vagy nem értem.

2017. márc. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
azért a melegség nem csak egy szexuális életet takar..
2017. márc. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%

#4:

Van három gyerekem, akik között van nagykorú ... Eszembe sem jut a szexuális életéről/életükről kérdezni :-P Az ő dolga, ha problémája, kérdése van felteszi és segítek neki legjobb tudásom szerint; amit tehettem megtettem felvilágosítás céljából már régen. A többi nem az én dolgom, illetve csak annyi, hogy segítsem, ha hozzám fordul.

Melyik az a perverz, beteg szülő, aki a gyereke szexuális élete után érdeklődik, könyörgöm?

2017. márc. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Melyik az a perverz, beteg szülő, aki a gyereke szexuális élete után érdeklődik, könyörgöm?"


Látom nem érted vagy nem akarod érteni.

Ha rákérdezel pl. a fiadnál, hogy miért nincs barátnőd, már akkor is a szexuális élete felől érdeklődsz, hiszen alapvetően feltételezed, hogy lányokkal fekszik le, heteroszexuális.

Erre most hazudnia kéne valami problémát vagy elmondani az igazat, hogy azért nincs barátnő, mert barát van és homoszexuális?


Vagy te szülőként nem szoktál érdeklődni a gyerekeid szerelmi élete felől? Soha nem kérdezel a párjukról? stb.

2017. márc. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!