Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Felizgatnak a börtönös sztorik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felizgatnak a börtönös sztorik, eleve maga a bezártság meg hogy ott meg is dugnak fiú létedre. Szeretek büntetve lenni szeretem ha megmondják mit csinálhatok és mit nem. Mások is vannak így? Ez gáz?

Figyelt kérdés
még az is lehet ha lenne lehetőség még be is vonulnék pár hónapra kipróbálni milyen, persze csak ha az erkölcsimet megtarthatom :D
2017. máj. 27. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

el hiszem hogy tetszene neked...

menyire izgató már az hogy körbe adnak mint a csikket esetleg szék lábat is fel nyomnak neked

mindenki csicskája lennél te mosogatnál és töltenéd a cigit is minden áldott nap

napi szinten vernének is csak hogy ki adják a feszültséget a nap minden perce emellett be lenne osztva...

igazi álom élet

2017. máj. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
98%
A börtönös sztorik engem is izgatnak és maga büntetve lenni és büntetni másokat egyaránt.. de a valóságban egészen más a börtönben lenni...inkább maradok szabad;) 18/f
2017. máj. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
97%
Én is szoktam ilyenről fantáziálni. Régi vágyam hogy egyszer eljussak egy olyan domina-birodalomba, ahol úgy tartanak, mintha börtönben vagy büntetőtáborban lennék. Jó lenne szervezni egy ilyen tábort. Vagy egy börtön a saját pincémben, ahol bezárva és megbilincselve lehetnék.
2017. máj. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs minden börtönben nemi erőszak egyébként, szóval lehet nem rakának meg, de más módon bántanának, lehet egy óra után sírva könyörögnél, hogy kijöhess.

Érdekes egy ember lehetsz. Ki tudja milyen pedofilok vagy gyilkosok ülnek benn, meg milyen külsejük és belsőjük van? Rád nézne egy gonoszan, bepisilnél. És te az ilyenekre vágysz.. Hidd el, nem lenne jó neked.

2017. máj. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!