Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt már valakinek kizárólag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valakinek kizárólag prosztata masszázstól orgazmusa?

Figyelt kérdés
Mennyiben tér el a rendes orgazmustól? Milyen tapasztalataitok vannak?

2017. jún. 3. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt

Nekem sokkal intenzívebb érzés volt

2017. jún. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hetero létemre én is kísérleteztem ezzel. Először is rendeltem egy arra alkalmas vibrátort és azzal próbálkoztam. Nagyon jó érzés volt, de valahogy mindig késztetést éreztem arra, hogy a farkamhoz nyúljak. A volt barátnőmmel viszont rendeltünk egy tapadókorongos és egy felcsatolhatós dildót, valamint egy erényövet, aminek eldugta előlem a kulcsát. Így ha élvezni akartam, kénytelen voltam megtanulni prosztataizgatással elélvezni. Hogy őszinte legyek, egy hónap telt el, mire sikerült. Teljesen más érzés, mint a farkamat izgatva elélvezni, ugyanis nem lüktetve élvezel el, még csak meg sem feszül a farkad, hanem az ondó egyszerűen csak kicsorog, mintha kipisilnéd. Élvezés közben meg sem kell állnod, mert - mivel nem a farkaddal élveztél el - nem lesz érzékeny a makkod, ugyanúgy megmarad a vágyad a folytatáshoz, mint előtte. Nekem így egy menetben 3 orgazmusig sikerült eljutnom. A harmadik alkalommal már kezdtem úgy érezni, hogy üres vagyok és elég volt, de a hagyományos értelemben véve még akkor sem élveztem el. És a barátnőm valamit nagyon jól tudott csinálni, mert utána úgy éreztem, hogy a fenekem ki van elégítve. Nagyon-nagyon jó érzés volt utána még egyszerűen csak ülni is.


23/F

2017. jún. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

én gilett rezgő borotvát dugtam a fenekemene borta fej nélkül a kerek felét... kb 80% duktam be 1-2 perc és spricceltem...

Hetero vagyok nem hiszem hogy elbirnám viselni hogy egy nő csinálja nekem de magmnak megcsináltam és tetszett...

2017. jún. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem prosztatavibrátorral sikerült elérni. Tényleg más érzés, hosszab és hullámzó és utána még simán is ki tudod verni.
2017. jún. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem masszőr srác csinálta nagyon élveztem
2017. jún. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is egy párszor próbálkoztam, de igazából csak egyszer sikerült félig. Azóta is örülnék, ha még egyszer összejönne. Én az elején még nyúltam a fütyköshöz, de idővel abba hagytam és csak a masszázstól mentem el.

Teljesen más érzés. Egyben jött ki a cuc, mintha pisilnél. Állati jó érzés.

2017. jún. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!