Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egyes nőnek öltözött férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes nőnek öltözött férfiak miért homofóbok? Ennek van valami oka?

Figyelt kérdés

Minap egy társkeresőn olyan érdekes profilokra bukkantam, amik travikhoz tartoztak. Ott olvastam, hogy őket szex csak hetero férfiakkal érdekli, mert amúgy aki fiúkkal szexel, az eléggé b*zis.

Az ilyen kiírást komolyan gondolják vagy csak trollkodnak?



2017. jún. 5. 20:50
 1/5 A kérdező kommentje:

*És ezt most ki lehetne terjeszteni bizonyos biszexuálisokra is. Mert láttam már biszexuális homofóbot is.

Ez egy kicsit nem nevetséges?

2017. jún. 5. 20:51
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Pedig szerintem, pont nekik kellene a legjobban tudni, hogy milyen ha nem fogadnak el.

Én ismerek olyan melegeket, akik a transzneműeket elitélik, undorodnak tőlük... De mindegy is.


Szerintem a kérdésedben emlìtett személyek komolyan gondolják. Hiszen amikor nőnek öltöznek, akkor ők "nők". És elvárják, hogy a másik fél nőnek tekintse őket, ne pedig férfinak.

Attól is függ persze, hogy csak nőnek öltözik be, vagy nőnek érzi magát és át is akarja műttetni magát. Ha az utóbbi, akkor szerintem érthető, és elfogadható, hogy miért heteró férfit akarnak.

2017. jún. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

azért,mert a transzexualitás(már ha azok) nem eyenló a homoszexualitással.

A legtöbb transzszexuális heteró,csak "rossz testbe születtek",de erre van a műtét és a hormonkezelés.


Az más kérdés,hogy nekik illene elfogadóbbnak lenni,bár azért én ilyen fórumon elhangzott dolgokból nem vonnék le nagy igazságokat...

2017. jún. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én travi vagyok, nekem nincs bajom a melegekkel, inkább ő nekik nem szokott bejönni a női ruha...
2017. jún. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismertem ilyen fiút, aki imádott nőnek öltözni és ha szex közben nőnek kezelik, viszont a melegeket lenézte és kikérte magának, hogy őt melegnek nevezzék. De ugyanúgy kikérte magának, ha valaki transzneműnek gyanította.


Szerintem ez az önkereső, a saját vágyaikat még fel nem ismert emberekre jellemző, mint mikor az ember gyűlöli azt, ami benne is megvan, csak még nem rakta helyre.

2017. jún. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!