Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A homofóbok honnan veszik,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A homofóbok honnan veszik, hogy a melegeket látó gyerekek meleggé válnak?

Figyelt kérdés

Tényleg lehetséges valami ilyen pszichológiai jelenség, hogy a gyerek bebeszéli magának, hogy meleg, elhiszi, és nem fejlődik ki a vonzódása az ellenkező nem iránt?

Én maximum azt bírom elképzelni, hogy a gyerek alapból meleg volt és más nyitott emberek láttán nem érzi szükségét a titkolózásnak.


2017. jún. 4. 10:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem lehet ezt senkibe belebeszélni, maximum rá lehet világítani neki, hogy ő is máshogy érez. De előbb-utóbb rájön magától is az illető, nem kell hozzá senki és semmi. Egyszerűen érzi, hogy kibe tud szerelmes lenni már ovis korban, kihez vonzódik nagyobbként szexuálisan is. Nem döntés kérdése a homo/bi/egyéb szexualitás, hanem születéstől fogva benne van az emberben, csak valakinek több idő kell arra, hogy felismerje/beismerje egyáltalán magának. /L
2017. jún. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Jó kérdés szerintem erre még nincs tökéletes válasz mert az agyunk működését még nem ismerjük teljesen csak annyit tudunk hogy az idegek szerkezete egyedi mindenkinél és egészen elképesztő dolgokat csináltak már egyesek saját testüket illetően szóval az agyról rengteg dolgot nemtudnak például azt se hogy mitől függ az hogy valaki hetero bi vagy homo lesz vagy esetleg aszex.
2017. jún. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
9%
Nem válnak meleggé csak szerintem egy gyerek nehezen tudja felfogni hogy hogy lehet hogy 2 férfi szereti egymást vagy 2 nő és együtt élnek mert ő azt látja hogy van anya és apa meg nagypapa és nagymama meg hogy felnőtt nők kézen fogva sétálnak egy férfival.
2017. jún. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%

#3 Miért fogná fel nehezen?

Kicsi voltam mikor láttam melegpárt. Elmondták a szüleim egyszerűen, hogy ők szeretik egymást. Ennyi, nem esett nehezemre megérteni.

2017. jún. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt, hogy azért legyen valaki meleg vagy bi, mert gyerekkorába látott meleg párt.

Én pl a mai napig nem ismerek olyanokat, akik melegek és együtt élnek, nincsenek ilyenek a környezetembe, családomban, még is bi vagyok, ráadásul faterom homofób. Ez vagy megvan benned vagy nincs. Ha ez így menne, én lennék a legheteróbb ember az országban :D

2017. jún. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 October15 ***** válasza:
0%

Nem az itt a baj, hogy ha meglátnak 2 búzát akkor melegek lesznek, nyilván nem lesznek tőle melegek. :D De szakmunkás képző fölött senki sem gondolhatja komolyan, hogy egy anya-apa felállás és egy apa-apa / anya-anya felállás ugyanolyan szocializációt tesz lehetővé. Itt a probléma nyilván a melegek gyerek vállalásával van, nem kell 0-18 éves gyerekek agyát mosni a saját "szüleiknek".. akárhonnan nézem ez nem oké. Én speciel eltudtam dönteni magamnak, hogy mit tartok normálisnak, mit nem és, hogy ezek közül mivel van effektíve problémám. Nincs a világon semmi baj a homoszexualitással de amint átcsap többletjogért való siránkozásba meg vallás és nemzet gyalázással vastagon átitatott vonaglásba a fuckin főváros közepén na az már példának okáért probléma. Pont olyan ez mint a feminizmus: a melegek és a nők is marhára egyenjogúak az eseti jogsérelmet eseti szinten kell kezelni és nem kvótákkal meg "ajándék" gyerekkel..


Ha annyira aggódnak a melegek meg a nők jogaiért akkor ott van az egész közel-kelet meg Afrika na ott lenne tennivalójuk bőven csak hát abból nem jön pénz.. :) Amíg ott lazán kivégeznek valakit azért mert meleg a nőket meg másodrendű lényként kezelik addig egyesek azért rinyálnak mert nem kapnak az államtól olyasmit aminek a megszerzése más személy jogainak a megsértésén keresztül érhető csak el. First world problem méghozzá a nagyon undorító fajta.


25F

2017. jún. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert amiről nem tudunk nyíltan, az olyan mintha nem lenne, meg hát a homofóboknak cél, hogy minél kevesebb b@#zi legyen. Persze ha egy kisgyerek lát egy melegpárt ettől nem lesz meleg. Konkrét esetet tudok, ahol jó pár kisgyerek vagy 50 meleggel találkozott mégse kaptak sokott. Van egy kis strand,ahova nyáron sokszor kimegyek, főleg úszni. Tavaly is mentem és az üzemelteztő bejelemtette, hogy délután rendezvény van, de nem kell hazamenni. Felált a DJ pult szólt a zene és egyre több kettesével érkező férfi vette bírtokba a strandot. 20 perc után leesett, meg miután plakátot is kitettek, hogy egy meleg buli party szervíz kibérelte a strandot. Meglepődtem mert a szülők nem úgy reagáltak, hogy hátrahúzódtak a medencéktől, vagy hazamentek volna. Hanem mindenki strandolt tovább egy meleg buli közepén. Hetetóként maradtam mert jó volt a zene, és finom hütött söröket is hoztak. :-) A gyerekek vígan rohangáltak, ugráltak a vizbe, tömték a fagyit magukba. Pont lesz@rták, hogy körülöttük meleg párok ölelkeznek. Saját tapasztalat, egy gyereket nem ér sokként, ha találkozik a melegséggel.
2017. jún. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 October15 ***** válasza:
14%

7.: Az azért ugye megvan, hogy a kérdés alapvetően hülyeség? :D Mármint én élő embertől a kérdésben lévő felvetést még az életben nem hallottam. :D A gyerekvállalás kapcsán sem, ott is csak annyit, hogy nem feltétlenül kellene elvenni egy gyerek jogát az anyához / apához csak azért mert valakik az államtól várják azt amire maguktól nem képesek.


Sanszosan azért nem olyan volt az a meleg buli amit mondjuk egy homofób élből tiltana ha egyszer a szülők lazán ottmaradtak a gyerekekkel. :D Ha meg olyan lett volna ami gyerekkel már nem fér bele akkor az hetero felállás esetén sem fért volna bele.


Lényeg a lényeg: fölösleges nem létező dolgok ellen tiltakozni. :D


25F

2017. jún. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert a homofóbok mindenfélét kitalálnak amivel magyarázni tudják miért ítélik el a melegeket, az már nem számít, hogy az a magyarázat mennyire hülyeség.
2017. jún. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
# 8-as, az a meleg buli valóban nem volt durva ami a melegeket illetti. De volt ott egy botrányosan viselkedő hetetó pár, fiatalok voltak és szerelmesek, a srác a melegek és a gyerekek előtt majdnem megd..gta a csajt. A melegek többsége még csókot sem váltott, max ölelkeztek. Kicsit úgy tűnt mintha a heterók miatt nem mernének többet. Összesen egy csókolózó melegpárt, és 1 db a dj pult előtt piásan ultra b@$zisan táncoló meleget láttam. Tök egyedül voltam és egy meleg sem kezdett ki velem, talán egy srác nézett rám úgy, meg rám mosolygot, de nem szólított le, semi nem volt. Néhány meleg pár csajokkal jött a barátnőkkel, volt pár jó csaj is. Az a furcsa, hogy a melegek tényleg nem olyanok, aminek mi heterók gondoljuk őket.
2017. jún. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!