Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha elég kicsi a farkam, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elég kicsi a farkam, de vezetői állást töltök be, akkor az kompenzálja a srácok szemében a farokméretemet?

Figyelt kérdés
2017. jún. 9. 22:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Hogyha egy tortába 5 tojás kell, de csak kettő van, akkor kompenzálja azt hogy a csirkét amelyik a tajásokat tojta egészségesen neveltük?
2017. jún. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kettőnek semmi köze egymáshoz.. Ne a munkád vagy a farokméreted miatt legyen veled valaki. Amúgy meg egy kisebb farok is tud szexi lenni. :) Nekem pl. soha nem volt dolgom nagyobb mérettel (max a sajátommal) és egyáltalán nem zavar a dolog. Barátomé is inkább kisebb méretű, de attól még imádom. :)
2017. jún. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt a gondolkodásmódot sajnos semmi sem kompenzálja.
2017. jún. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
1: hmm... ezt valahogy nem tudom analógiába állítani a kérdéssel.. de még dolgozom rajta...
2017. jún. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Ha az ágyban passzív vagy, akkor igazából mindegy, hogy a tiéd mekkora. ;)
2017. jún. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Csak jó testel és ágybeli odaadással tudsz kompenzálni.
2017. jún. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A méret kevéssé lényeges. Az fontosabb hogy nézel ki.
2017. jún. 10. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A személyiséged számít meg persze azért a külső is valamilyen szinten egy normális srác esetében elhiheted.Nem a farkad mérete meg az ,h milyen posztban dolgozol.
2017. jún. 10. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Buszvezető?
2017. jún. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%

4-es,1-es vagyok,a kérdező azt hiszi,hogy a jó szexhez nagy farok kell. De mivel neki nincs csak kisebb,ezért ezt azzal szeretné kompenzálni hogy vezetői állásban dolgozik. Az én példámban is mindegy,hogy milyen egészségesen neveltük a tyúkot amelyik tojta a tojásokat,ha a tortába 5 tojás kell akkor nem lesz elég a kettő.


Az én véleményem az,hogy ha jól tudod használni akkor mindegy hogy mekkora farkad van.

2017. jún. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!