Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez valami hárítás? Hetero...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valami hárítás? Hetero vagyok és van egy meleg barátom, aki igazából a legjobb barátom. Kicsi pénisz mérete van. De állandóan azt mondogatta hogy nekem van kicsi, és neki nagy.28f

Figyelt kérdés
Ő küldött nekem egy képet még régebben a péniszéről, habár nem kértem, és eléggé ki is akasztott akkor. Azóta már nem küld, de az látszott rajta hogy nem éppen nagy van neki, jóval az átlag 14 cm alatt. Ez biztos, mert merev állapotban láttam. Én nem mutogatom a farkam, de mindig azt mondogatja, hogy akkor elhiszi hogy nekem nagyobb az ő pötsétől, ha én is küldök neki álló képet, amit nem fogok. Én nem vagyok meleg, de még egy lánynak sem küldenék képeket a farkamról a neten, mert szerintem ez undorító. Megjegyzem nekem lankadtan nagyobb az övétől. Kicsit zavar már hogy ezzel piszkál. Sajnos elég gyakran előhozakodik vele. Vajon miért csinálja ezt? Azért mert szégyelli hogy ilyen kicsi az övé és kompenzál, vagy mert látni akarja a farkam?
2017. jún. 1. 18:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
az utóbbi egyáltalán minek akarod meggyőzni te tudod az igazad és kész.
2017. jún. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ócska trükk, ismerhetnéd. Úgy irányítani másokat, hogy a büszkeségüket tiporjuk...
2017. jún. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem szimplán kisebbségi komplexusa van, és próbálja bizonyítani magának (vagy esetleg másoknak is), hogy nem csak ő rendelkezik kisebb mérettel. Ne foglalkozz vele, előbb-utóbb rájön, hogy fölösleges kéregetnie, attól neki még nem lesz nagyobb sem a farka, sem az önbizalma.

19/L

2017. jún. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
én nekem volt olyan ismerősöm akinek tényleg kicsi volt, habár nem láttam állva, mert nem is érdekelt, de mivel úszni együtt jártunk, (én még most is járok) láttam neki. Na ő egy csajozó gép volt, és simán összefeküdt sokkal jobb csajokkal mint én. Nem értem miért csinál ő ekkora ügyet a farka méretéből. Ez marhára nem számít. Nincs mikro pénisze....
2017. jún. 1. 18:16
 5/12 A kérdező kommentje:
Sokszor még azt is hangoztatja hogy a munkája is fontos, és ebben is megerősítést kér. Lehet ez is a farka mérete miatt van? ennyire szar lenne emiatt az önbizalma? vagy alapból nincs neki önbizalma? Mondjuk ezt kevesebbszer mondja
2017. jún. 1. 18:24
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

Valoszinu bejossz neki es arra megy hogy a farkara huzzon. De innen nezve oly egyszeru vagy hogy meg is fogja tenni.

Ezen agyalsz ahelyett hogy elkudened a qrva anyjaba ahogy haverok ilyenkor tennek. (Marmint a tenyleg hetero ferfiak.) de nem teszes hanem itt sopankodsz.

2017. jún. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, igazán nem, akarlak megbántani, de 28 évesen miért ilyen hülyeségekkel foglalkozol?

Gondolom csak látni szeretné a farkad, oké próbálkozik, nyílván ő sem százas szegény, ha ezzel még mindig nyomul.

De te miért nem tudod csak úgy félretenni ezt a dolgot?

Nem mindegy valójában kinek mekkora?

Hány éve megy már ez a téma 10? Lépjetek már túl rajta.

25/f/m

2017. jún. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Egy biztos... mindkettőtök agyilag fiúból van. Pedig annyi minden mással is lehetne foglalkozni ebben a világban. Neki is, Neked is.
2017. jún. 3. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
Èrdekesnek tartom, hogy a kérdezö (állítólag) heteróként mások farkát mustrálja, nézegeti, és kérdése is van ezzel kapcsolatosan. Szerintem ilyen helyzetben, ilyen körülményk között nyugodtan pettingezzél - vagy tegyél mást is (közös farokverés - akár egymásét is) a haveroddal, ha ez annyira érdekel. Semmi bajotok nem lesz ;-)
2017. jún. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell zseninek lenni hozzá, tudva, hogy heteró vagy küldött képet a farkáról, most meg azzal basztat, hogy te biztos azért nem küldesz mert kicsi van neked.

Tehát a logika, hogy basztat és majd küldesz, te is egy képet, hogy bizonyítsd az ellenkezőjét és ennyi :P

Valszeg tetszel neki, és szeretné látni a micsodádat :D

2017. jún. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!