Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Voltatok már külföldi férfival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már külföldi férfival? Mi volt a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Jó reggelt.

2017. jún. 10. 05:00
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
voltam igen, nagyon jó volt:)
2017. jún. 10. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
igen voltam, isteni volt, legutóbb akkorát élveztem h megijedtem :O :D mondta is h nyelt 4 nagyot mert nem fért a szájába
2017. jún. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Az exem külföldi volt és teljesen átlagos volt vele a szex, vagy annál még talán egy fokkal rosszabb is..
2017. jún. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
igen Dániában voltam már
2017. jún. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Torok volt a pasim! Hat átlagos! Nem volt semmi extra!

A román fiummal jobb volt. 😀😁 A lényeg h szeresd 😂😁😀

2017. jún. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is volt 2 román😅 egyik az első szerelmem volt a másikkal meg most lett vége nem rég.

Az első szenvedélyes volt a másik pedig nem de akkora farka volt hogy csak na mindakettő iszonyat szép volt az elsőt nagyon szerettem. Vonzódom hozzájuk imádom a zenéjüket a nyelvüket mimdent.

Szlovákkal is voltam már az nem volt jó idegesített hogy nem tudunk beszélni. Az álmom pedig egy brazil vagy spanyol vagy további románok.😅

2017. jún. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Nikolas Kidman válasza:
97%
Én csak a felsővezeték kulcsszó miatt vagyok itt.
2017. jún. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Fekete férfival volt már valaki?
2018. febr. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!