Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Sok meleg/bi férfi miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok meleg/bi férfi miért nem szereti a fenékbe élvezést?

Figyelt kérdés

A valóságban is ilyenekből jönnek a legjobb szexuális élményeim és a neten is az ilyen videók a legszenvedélyesebbek, amikor nem kell megszakítani a szexet sehogy, csak történik minden ahogy történne.


Voltam már olyannal is akivel minden másban jó volt a szex, de ezt nem akarta


Az én szememben meg ez annyira az egyik "legősibb, legalapabb".

24/f


2017. jún. 10. 15:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is alap, imádom is.
2017. jún. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
16%

"legősibb, legalapabb"? Az a legősibb legalapabb amikor egy vaginába élvez a férfi, nem más férfi fenekébe.

Ne értsetek félre én is biszex vagyok, de azt nem mondanám természetesnek és jónak ha beleélveznek a fenekedbe.

2017. jún. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

2

Világos, nincs harag.


Úgy értettem hogy "alap" hogy a szex amit műveltek, ne szakadjon meg az elélvezés miatt.

Ha élvezésig szopnád a partnered, akkor élvezzen el miközben szopod. Ha éppen dugod, akkor élvezz el, miközben dugod.


Arra gondolok, hogy lényegében meg kell szakítani a szexet, csak mert valaki elélvezni akar. (Ok, olyan is van hogy előre megbeszélik hogy most arcra, hasra, stb. De most arról beszélek amikor azért KELL megszakítani, mert a másik nincs benne abban hogy valaki oda élvezzen, ahol éppen van)


Amikor szex van és az élvezési inger eljövetelekor nem azzal kell foglalkoznkd hogy hova húzd ki, hova irányítsd, elvonva a figyelmed az élvezetről, hanem csak élvezheted a pillanatot zavartalanul.

Remélem jól tudtam kifejezni magam

2017. jún. 10. 15:46
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
már rég szeretném kipróbálni milyen ..24F
2017. jún. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Használj óvszert és oda élvezel ahova akarsz :D
2017. jún. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

5

Nyilván első alkalmakkor, netről megismerkedve szoktam óvszert használni.


De nem csak ez az egyetlen módja higy két férfi szexeljen.

2017. jún. 10. 16:01
 7/19 anonim ***** válasza:
51%

Értem, de az óvszer nem csak az STD-k elkerülésére jó. Vaginális szexnél akár azt is lehet mondani, hogy az óvszer természetellenes, de anál szexnél a fertőzések elkerülésére is jó.

Kicsi túlzással olyan mintha sz*rba dugnád a farkadat..

2017. jún. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
97%

Egyszer kipróbálnám. De sajna nincs kivel

16f

2017. jún. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna szerintem...habár még nem dugot senki fenékbe DD
2017. jún. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
70%

Bocsi nő vagyok csak megakadt a szemem hogy miaz hogy nem engedik? Miért? Nem mindegy nekik? Ez olyan mintha én nőként nem engedném hogy belém élvezzen a férfi(ami logikusabb lenne ha mondjuk megszakítással "védekezünk"). Tényleg nem értem mi az oka ennek??

És ha nem mondod el neki hogy belé élveztél??mit tud csinálni? Terhes biztos nem lesz. Vagy mi az oka ennek?

2017. jún. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!