Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Jó ötlet úgy ráírni crushomra,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet úgy ráírni crushomra, hogy "véletlen" elküldök neki egy képet, vagy valamit?

Figyelt kérdés
Nagyon bejön már régóta, de még nem beszéltünk soha.. Szerintetek ez jó "indok" lenne? Aztán írhatnám neki, hogy "amúgy mizu" vagy valami.. Vagy ez így hülyén hangzik, és rossz "első benyomás" lenne (legalábbis facebookon...)? :o Szemeztem vele többször is már, szerintem meleg. :)

2017. jún. 14. 20:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Miért kérdeznéd hogy mizu ha "véleltlenül" küldted el? A félreértések kellemetlen helyzetet teremtenek amiből mindkét fél mihamarabb ki akar hátrálni ezért is nem értem a logikát. Egyszerűbb és őszintébb ha csak úgy ráírsz.
2017. jún. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Na de ha nem meleg, akkor meg hülyének néz, és nem szeretném, hogy kiderüljön. :(
2017. jún. 14. 20:40
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
face-to-faceben kezdeményez sokkal jobban müködik.
2017. jún. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
És hogyan menjek oda hozzá? Vagy milyen indokkal? Előtte nem beszéltünk, csaknem mehetek úgy hozzá, hogy "Szia mizu, hogy vagy stb stb stb"
2017. jún. 14. 20:46
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ez előtt majdnem 2 éve januárba crushommal úgy elegyedtem először szóba hogy mellettem mondott egy szóviccet és erre ránéztem (úgy h egy méterre volt tőlem) majd azt mondtam "áucs, ez fájt" és így kezdődött minden.
2017. jún. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Na jó, most elgondolkodtam.. itt a nyár, nem fogunk találkozni, hacsak rá nem írok.. de még mindig nem tudom milyen indokkal kéne :(
2017. jún. 14. 21:02
 7/16 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nem.


Csak írjál neki normálisan ne gyerekeskedjél.

2017. jún. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Na jó, de nem olyan egyszerű.. mi lesz ha hülyének néz?
2017. jún. 14. 21:13
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
És ha hülyének néz mi van? Amúgy sem vagytok napi kapcsolatban, tehát ha nem kér belőled nem lesz belőle később gáz. Viszont ha legalább egy kicsit is érdekled, akkor tuti elkezdtek beszélgetni és majd kialakulnak a dolgok ha ki kell alakulniuk. :D
2017. jún. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%
Ha nem beszéltetek soha, akkor valószínűleg nem is vagytok ismerősök. Akkor hogy küldhetnél neki véletlen képet? Elég nehéz lenne ilyen helyzetben a véletlent kimagyarázni...
2017. jún. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!