Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Titeket zavar, ha egy passzív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar, ha egy passzív sexy női fehérneműben szeret szeretkezni?

Figyelt kérdés
2017. jún. 16. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem feltétlenül zavar, de azért a női ruhák vagy konkrétan a bugyi nem áll jól minden passzívnak szerintem, inkább csak azoknak, akik kicsit lányosabb testalkatúak, meg szőrtelenek, stb. ;)
2017. jún. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Ez a kérdés már nem tudom hányszor volt és a többség azért meleg mert a fiúkra bukik akik férfi ruhákat hordanak az utcán és férfi alsóneműt az ágyban.
2017. jún. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
Ottem szoloval ertek egyet, es igen engem nagyon zavarna.. Nem azert vagyok meleg h nonek oktozott ferfiakkal szexeljek, hanem mert a ferfiak jonnek be akik ferfiruhat viselnek az agyban es az utca.
2017. jún. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Legalább annyira zavar a dolog, mint amikor valaki a szexit sexynek írja. Kizáró ok lenne mindkettő az ismerkedés során.


21/F

2017. jún. 17. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, engem ez kifejezetten felizgat. :)
2017. jún. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nem zavar, velem úgyse fog
2017. jún. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
24%
Addig nem zavar amíg nem velem akar sezxelni :D Én taszítónak tartom .. ha meleg is a férfi legyen férfi ne képzelje magát lánynak: D
2017. jún. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2017. júl. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!