Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív - passzív: Homoszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív - passzív: Homoszexuális férfiaknál hogy alakul ez ki, hogy valaki milyen szexuális szerepet vállal és ennek megfelelően keres partnert is?

Figyelt kérdés

Van hogy mindkettő? Van hogy váltakozó, hogy milyen kedve van? Illetve egy aktív csak passzívval ismerkedik, és fordítva? Vagy előre tisztázzák?


Akinek van benne tapasztalata megköszönöm, ha leírja.



2017. jún. 17. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
97%

Úgy alakul ki, hogy ki mit szeret :-P Van aki a pacalt és van aki a túrógombócot szereti jobban. Ennyi és kész, nem tudatosan alakított dolog ez.


Aki mindkét oldalt szereti felváltva, az az uni.

2017. jún. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%

Nekem elképzelhetetlen az hogy valaki análisan megdugjon, így az aktív szerep marad nekem. Van akinek kifejezetten a passzív szerep tetszik és nem lenne képes senkit sem megdugni és van aki mindkettőt szereti.

Ha szexelni akarnak akkor előre tisztázzák, de ha csak egy bárban kicsit eljátszanak egymással akkor teljesen mindegy, hogy milyen szerepet vállal a másik.

2017. jún. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
97%
Ezt érzi az ember, hogy melyiket szereti jobban. Én mondjuk kipróbáltam mindkét szerepet, és inkább az aktív jön be, mégis sokat gondolok arra, hogy ez vagy az a pasi megdugjon. Tehát ez nálam partnerfüggő is.
2017. jún. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
96%

Ahogy előttem is írták, ezt érzi az ember.

Engem mindig is a passzív szerep vonzott, másik oldal nem izgat egyáltalán.

28/f

2017. jún. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!