Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A fiúk/férfiak hány százaléka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk/férfiak hány százaléka meleg vagy bi?

Figyelt kérdés

Hagyjuk ezt a "Én nem vagyok meleg, csak néha leszopom a haverjaim farkát". Aki férfival bármi erotikusat csinál az meleg.

Elsősorban melegek/biszexuálisok válaszát várom



2017. jún. 20. 23:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
11.
2017. jún. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kb 17-18% aki egy kicsit is vonzódik ferfihoz..
2017. jún. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"Aki férfival bármi erotikusat csinál az meleg."

Helyesen: aki férfival/fiúval bármi erotikusat csinál, az minimum biszexuális.

2017. jún. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Senki sem tudja.... ha minden egyes embernek megkérdeznénk a szexuális beállítotságát akkor sem tudnánk megmondani. Sokan baromságot írnának, sokan nem mernèk felválalni és persze vannak olyan biszex fiúk akik nem nagyon tudják magukról.

Pl.: én is csak nőkkel tudok érzelmi kötődést létrehozni a férfiaknak csak a nemiszervével szeretek játszani, de azt sem kívánom borzalmasan.... Ha nem találtam volna rá pár meleg és shemale pronora nem tudnám hogy gyenge biszex vagyok

2017. jún. 21. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyes szexuál pszichológiai elméletek különböző dolgokat sejtenek. Amennyire én tudom Alfred Kinsey elmélete a legelfogadottabb szerinte az emberi lakosság 10-10% aki csak hetero és csak homo, a többi 80% a biszexualitás skáláján helyezkedik el, ő találta ki a Kinsey-skálát ami 0-6 ig sorolja szexualitás alapján be az embert.

[link]

2017. jún. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
3, oké, jogos
2017. jún. 21. 07:33
 7/12 kovpet ***** válasza:
80%
Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.
2017. jún. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 kovpet ***** válasza:
90%
#8: Nyelvész is vagy meg orvos is egyben?
2017. jún. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%

Én is a kinsey skálával jöttem volna de már elmondták a lényeget.

De olyanról is hallotam hogy a pasik többsége ha nem mindnek már legalább 1-szer át futott az agyán az hogy milyen lehet egy pasival.

2017. jún. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
@8 - nehéz elképzelni, hogy valaki több mindenhez is ért, csak mert te agyalágyult vagy? :D
2017. jún. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!