Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a magukat nőnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a magukat nőnek mondók hány százaléka valójában férfi itt?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon gyanúsak ebben a kategóriában bizonyos magukat nőnek vallók válasza.

Például néha olyanokat irkálnak, hogy: "Imádom az anált nagy néger kukikkal elölről és hátulról is" stb. Talán nem pont ilyeneket, de hasonlókat néha szoktam olvasni. Márpedig ilyeneket egy nő (hacsak nem ez a munkája) soha nem akarna. Nincsen nő aki szereti az anált (talán minden ezredik, na meg amelyiknek ez a munkája).

És hasonló szempontból is vannak felettébb gyanús válaszok/kérdések is melyeket állítólag nő írta, de egyértelműen lerí róla, hogy ezt csakis férfi írhatta.


Szerintem ez azért van mert talán a meleg férfiak így próbálnak huncutkodni, vagy ki tudja?


Nektek mi az álláspontotok?



2016. jún. 28. 14:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Pont 72.675%
2016. jún. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy prosti se feltétlen szereti az anális szexet. Csak ez plusz lóvé. Szóval csak tűri.
2016. jún. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
63%
Annyi nyomorék van erre, hogy valszeg már egy darab nő sincs az oldalon. Szóval 100% a válaszom.
2016. jún. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
nekem az az alláspontom hogy nem voltál 1000 nővel együtt hogy kijelensd azt hogy 1000/1 szeretné az anált lehet vannak magukat nőknek valló férfiak de egy sima beszélgetésnél nem nagyon érdekel a neme az illetőnek csak legyen intelligens ismerkedésnél meg előbb utóbb kiderül vannak szukás/kancás/tüzes nők akik felizgult állapotban beszélhetnek mocskosul most miért ne ők is emberek egyébként szerintem elég kevés lehet az a % lévén mi értelme lenne nőnek vallani magad?
2016. jún. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem olyan 80% körül. Egyébként, ahogy te is írtad kérdező sok olyan kérdés és/vagy válasz van, amiből színtisztán kiderül, hogy a magát lánynak mondó, az valójában nem az.


De, ahogy én ezen az oldalon láttam, és ahogy te is mondtad, a nagyon "extrém" szexuális válaszok azok szinte mind fiúktól érkeznek.


Például van az az örökzöld kategória, hogy mi van rajtatok lányok. Azt sokszor megkérdezik. Na ott a leg szembetűnőbb. Főleg ha az írják, hogy nincs rajtam semmi és szűz vagyok.


Erre persze jön neki a privátáradat, az meg tuti jól szórakozik rajta. Bár ha belegondolsz ilyen esetekben vicces, amikor a magukat lánynak kiadó fiúk küldözgetik egymásnak a képeket mindenféle lányokról, azt hazudva hogy ők azok. :D

2016. jún. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 zóna_pocok ***** válasza:
57%
4# Sikerult leirnod egy ilyen hosszu szoveget vesszuk es pont nelkul. Az grat :D
2016. jún. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom, de nekem tűzforró a puncim, bevállalós pasik írjatokhh :$
2016. jún. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Miert gondolod hogy nincs olyan no aki szereti az analt?
2016. jún. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Mennyire reprezentatív a felmérésed? Mert az én tapasztalatom, hogy a nők nagyobb része szereti az anált, több partnerem kimondottan kérte, hogy úgy is csináljuk és több is volt közülük, akinek könnyebben volt úgy orgazmusa ;-)
2016. jún. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudni, ezek a százalék találgatós kérdések elég hülyeségek.

Én egyből kiszúrom ha egy férfi nőként próbálja előadni magát.

Eltúlzottak a mondatai, hogy minél nőiesebbnek tűnjön, és pont ez benne a levágós.

Végül is tök mindegy miért csinálja, nekem nem oszt, nem szoroz. :)

2016. jún. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!