Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Homo- és biszexuális férfiak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homo- és biszexuális férfiak, ha nővel lennétek mert pl muszáj lenne, akkor inkább fiúsabb lányra tudnátok felizgulni valahogy vagy inkább szép nőiesre?

Figyelt kérdés
Muszáj lenne pl mert saját gyereket akartok.. ilyesmire gondolok, vagy csak kipróbálni hogy milyen is nővel, vagy esetleg mindegy lenne mert úgy is férfira gondolnátok?

2017. jún. 21. 00:55
 1/8 A kérdező kommentje:
BP.
2017. jún. 21. 01:08
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Biszexként nagyon szeretem a nőket... Bármi jöhet :) melegek meg nem feküdnének le nőkkel....
2017. jún. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
A lehető legfiúsabb tomboyt akkor már az még elmegy feminin passzív srácnak, mint pl az orange is the new black-ben Ruby Rose.
2017. jún. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Aki biszex annak semmiféle muszáj nem szükséges egy nőhőz, pont annyira érdekli mint a heteró társait. És a szép nőies!
2017. jún. 21. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem egy homoszexuális ne. Lesz gyerek miatt együtt egy nővel.ki veri. Petesejtet is szoktak le fagyasztani. Meg csinálják a mesterséges megtermékenyítést. És keres egy béranyát akibe bele ültetik kihordja és megszüli. Külföldön ez engedélyezett.és be vett szokás főleg sztároknál. 23N
2017. jún. 21. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Biszexként semmiféle kényszert nem érzek, hogy nővel "kell" lennem. Teljesen természetes, mint ahogy számomra az is, hogy szerelmes csak nőbe tudok lenni, és párkapcsolatban is csak nővel tudok élni.
2017. jún. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mentek a pacsik
2017. jún. 22. 18:54
 8/8 Thillmin ***** válasza:
100%
Előrebocsátom, talán én sem vagyok pont a kérdezett célközönség, de mint kb. 90%-ban meleg pasi, én a fiús lányt választanám. Úgy sejtem, hogy tudnék gyereket nemzeni.
2019. jan. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!