Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nektek volt már komoly kapcsol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek volt már komoly kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Én kezdem feladni, mert minden társkeresőn szinte mindenki csak alkalmit keres, aki pedig nem az általában vagy kétszer annyi idős, mint én, vagy 500 km-re lakik.


Annyira vágyom, hogy beleszeressek egy korombeli srácba, de egyszerűen már kifogytam az ötletekből.


Mit tegyek?

Nektek hol sikerült?


18/F passzív


2017. jún. 22. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, és nem is akarok jelenleg, passzív létemre se találok senkit.

20f kecskemét

2017. jún. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Nekem még egy normális alkalmit sem sikerül összehoznom, mert mindenki vagy megfutamodik, vagy tök igénytelen, vagy második üzenetváltásnál már fotósorozatot akar a pélómról.
2017. jún. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Mostis komoly kapcsolatom van, eletemben talan az eddigi legjobb, melegbarati korom bovitese erdekeben mentem el egy hazibuliba amit az ismerosom (meleg) tartott, ott ismertem meg a jelenlegi parom akivelegyenlore csak 6honapja vagyok egyutt de tokeletes, semmi olyannincs a kapcsolatunkban amire panaszkodhatnek, megvan a kémia, ugyanugy es ugyanannyi intimitast szeretunk, az agyban tokeletesen kiegeszitjuk egymast, egyszeruen semmi hatrany nincs, enis sokaigkerestem elotte a megfelelo embert es minden csalodast megert h megtalaltam, szoval kerdezo, kitartas!

18/F/p

2017. jún. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Bar nem vagyok meleg, sot lany vagyok, de 3 meleg baratombol mind a 3nak van komoly, tartos kapcsolata.

Bar mind a 4en korhazban dolgozunk-dokik, apolok vagyunk. Mind 20on evesek. Lehet hogy mivel komolyabb a munkahelyunk ezert olyanabbak is ok.

Neked is talan komolyabb helyeken kellene keresni. Suli, munkahely...

2017. jún. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Aki alkalmit keres, annak azert illene kepet kuldeni a farkarol. Annyi ronda penisz van, ki szereti a zsakbamacskat? Ne csodalkozzatok, ha igy nem jon ossze semmi. 24/F
2017. jún. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
En a romeon ismertem meg a mostani pasimat es ket eve egyutt vagyunk mar. Szoval azert meg lehet talalni azt a 2%-ot, aki normalis. :)
2017. jún. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
4,5 éve ismertem meg a páromat romeon. Mindezt úgy, hogy nem volt képcsere a farkunkról... :P Úgyhogy nyugi kérdező, van remény!
2017. jún. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
ugyanígy vagyok ahogy te...volt komoly, pár hónapja szakítottak velem. nagyon nagyon vágyom egy igazi párra akit imádhatok és viszonozza is:( társkeresőn nem ismerkedek, előzőt szémlyesen ismertem pl
2017. jún. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!