Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van olyan rendezvényszervező...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan rendezvényszervező cég, akik vállalnak/van tapasztalatuk meleg "esküvők" szervezésében?

Figyelt kérdés
A jegyesemmel egyre többet beszélgetünk azon, hogy bejegyeztetjük az élettársi kapcsolatunkat. Még nincs se konkrét dátumunk, sem konkért elképzelésünk, csak egy vendéglistánk. Tudtok olyan céget ajánlani, akik szerveztek már ilyet.. esetleg valakinek személyes tapasztalata? Előre is köszi! :)

2017. jún. 23. 18:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%

Szóval azt akarjátok megünnepelni több száz emberrel karöltve, hogy becsattogtok a közjegyzőhöz és aláírtok 2 papírt? Nem fogadtok örök hűséget, nem tesztek fogadalmat és nem adtok elő házassági beszédet, csak egy koszos városi polgármesteri hivatalba mentek be.

150% hogy kb minden 2. esküvőszervező cég ráharap erre, mert ez nekik csak pénz.

Én a helyetekben hagynám a fenébe ezt, én utána buliznék egy hatalmasat a barátokkal. Nem kell ehhez egy céget felbérelni, de ti tudjátok.

2017. jún. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokkal jobban jártok, ha magatoknak szervezitek meg.
2017. jún. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

"Szóval azt akarjátok megünnepelni több száz emberrel karöltve, hogy becsattogtok a közjegyzőhöz és aláírtok 2 papírt? Nem fogadtok örök hűséget, nem tesztek fogadalmat és nem adtok elő házassági beszédet, csak egy koszos városi polgármesteri hivatalba mentek be."


Te ezeknek utánajártál vagy találgatsz? Csak mert eddig is utánaolvastunk már a dolgok menetének és a legkevésbé sem kell úgy kinéznie, mint ahogy te ezt itt megpróbáltad beállítani..

2017. jún. 23. 18:46
 4/13 anonim ***** válasza:
43%
Találgatok? Nem! Utána jártam? Kizárt! Én sajnos ebben dolgozom. Ugyan nem megyeszékhely, de egy relatívan nagy városban dolgozom, a helyi közjegyzőtől karnyújtásnyira. Nap, mint nap jönnek be egyneműek élettársi viszonyt bejegyeztetni. Ott nincs pezsgő és tapsvihar, csak egy személyivel igazolják magukat, majd egy lakcímkártyával a közös bejelentett lakcímet. Kapnak 4-4 oldal olvasni valót, amit alá kell írni + még 3 dokumentumot, amit szintén aláírnak, de ezt már a két elvonszolt tanú is. Hidd el semmi romantikus nincs benne, sokszor még egy nyamvadt gratulációt sem kapnak. Ezért kérdem én, hogy ti erre akartok egy több milliós bulit ráhúzni? Most is azt tudom mondani, amit korábban, hajrá!
2017. jún. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mi ezt úgy képzeltük el, hogy külső helyszínen tartanánk a bulival összekötve.. amennyire tudom, van lehetőség arra, hogy ezt megtegyük. És igen, szeretnénk a barátainkkal és családunkkal együtt megünnepelni. Az, hogy romantikus-e vagy sem, őszintén szólva nem érdekel. Rajtunk múlik, hogy mit hozunk ki abból a napból.
2017. jún. 23. 19:06
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Sajnos tanáccsal nem szolgálhatok, mert még mi is csak ugyanabban a fázisban tartunk, mint ti. De nagyon remélem hogy nem egy olyan szervezőt fogtok ki mint az itt válaszolgató illetékes....


Sok boldogságot! :)

2017. jún. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
29%

6.!

Nem vagyok szervező, sem illetékes. Mikor te értelmezed is amit olvasol? Vagy csak rögtön leírod azt, amit olvasás közben megfogalmazódik benned? Mert én egyik kommentemmel sem írtam, hogy bármelyik is lennék :)

2017. jún. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
"Én sajnos ebben dolgozom" bocs ha félreértettem... de ez nem változtat a lényegen, hogy baromi bunkó ahogyan írsz.
2017. jún. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség, amit a fenti ír, ugyanúgy lehet a "petsgőbontós tapsolós" szertartást kérni, ahogy heterok is kérhetik az ingyenes aláírást. Szervezőt sajnos nem tzdok, akinek nagy tapasztalata lenne ilyenben. Ha nem meleg esküvőre kellene ajánlanom, akkor egyértelműen a Red Shoest ajánlanám, szóval őket érdemes lehet megkeresni. A legtöbb dolog úgyis hasonló egy hetero házasságkötéshez.
2017. jún. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"Nem fogadtok örök hűséget, nem tesztek fogadalmat és nem adtok elő házassági beszédet, csak egy koszos városi polgármesteri hivatalba mentek be. "


Na mert aztán az sokkal jobb, mikor a heteró párok örök hűséget fogadnak, aztán a házasságok több, mint fele válással végződik, a maradék nagy részét pedig már csak a közös gyerek tartja össze:DD Igazad van:D Megjegyzem attól, mert nincs Magyarországon házasság, még az élettársi kapcsolat bejegyzését meg lehet ünnepelni esküvőként, lehet "lagzit tartani". Más kérdés, hogy ezt a több milliós bulit én is felesleges pénzkidobásnak tartom, de nem csak melegeknél, hanem heteróknál is. Abból a pénzből inkább elutaznék, vagy kocsit vennék.

Neked meg kedvesnek éppen nem mondható válaszoló: el tudom képzelni milyen ultra szar életed lehet, ha abban leled örömödet, hogy ide fröcsögsz. Ahogy olvasom valami bivalyb***sznádi kisvárosban dolgozhatsz a városházán éhbérért, úgyhogy meg is értem.


Kérdező: Az nem merült fel esetleg, hogy itthon az élettársi kapcsolat bejegyzése után kimenjetek külföldre összeházasodni (ha van rá anyagi keret)?

Ott aztán lehetne normális házasság fogadalommal, meg mindennel (sőt úgy tudom valahol még egyházit is vállalnak). Én személy szerint Párizsban szeretnék majd esküvőt, ha egyszer talán lesz valakim:D Hollandiában vagy Svédországban ha bementek egy esküvőszervező céghez, meg sem rebben a szemük sem.


Sok boldogságot! :)

2017. jún. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!