Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Én asszem meleg vagyok és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én asszem meleg vagyok és tökre örülök neki. Sőt, sztem a melegek sokkal kedvesebbek és normálisabbak a heteróknál. Más is van akinek nem volt nehéz elfogadnia hogy meleg? Amúgy több meleg is megy egyetemre és szociális szakra mint hetero.

Figyelt kérdés
ez is mutatja hogy mennyivel szociálisabbak, megértőbbek és kedvesebbek a melegek :)
2017. jún. 23. 01:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az csak egy dolog amit tapasztalsz a közvetlen környezetedben ezt kivetíteni, általánosításokat levonni legtöbbször csak hamis eredmények következtetéséhez vezet.
2017. jún. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
A melegek ugyanolyan emberek, mint a heterok. Se nem kedvesebbek, se nem megértőbbek.
2017. jún. 23. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Nekem eleinte nehéz volt elfogadnom, hogy meleg vagyok és megakartam változni, de ma már jól érzem magam így, sőt már nem is lennék hetero semmi pénzért sem (még akkor sem ha hirtelen találnának a melegségre egy "gyógymódot")
2017. jún. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Majd ha elkezdesz ismerkedni valamelyik online meleg társkeresőn, akkor rájössz, hogy a fenti állításodból azért nem árt gyököt vonni. :D
2017. jún. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez volt a benyomasom, amig fel nem leptem egy tarskeresore. :D 24/F
2017. jún. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egyáltalán nincs így.

Azért mert valaki egyetemre megy, semmilyen összefüggésben sincs azzal, hogy szociális, megértő vagy kedves.

Amerikában végeztek egy kutatást, amiből az derült ki, hogy a sorozatgyilkosok kb 60%-a meleg volt.

2017. jún. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!