Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Beijedés ellen mit lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beijedés ellen mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Egyértelműen tudom,hogy fiúval szeretnék kapcsolatot, és vállalnám is mások előtt, ha úgy alakul.


Egyáltalán nem akarok egyéjszakás kalandokat meg egyből szexelni. "Heterós" módra udvarolnék, ismerkednék és utána.


Voltak már kapcsolataim, de már jó ideje nem és azt vettem észre, hogy nagyon beijedtem, befordultam. Ha tetszik egy férfi,zavarba jövök, és bár vágyom rá, nem tudom elképzelni, hogy rámarkoljak,ráugorjak.Még nem is szoptam soha és a kiverés is távoli emlék.


A beszéd és az érzelmi rész helyén van, de szextémában lefagyok.Szóval kerülöm is a lehetőségét, hogy ez megtörténjen, pedig voltam már szerelmes.


Változtatni akarok ezen, mert így kiteszem magam annak, hogy divatos szóval élve"friendzone"-ba kerülök mivel melegként elég alapvető elvárás,hogy gyorsan legyen szex, de erre nem tudom és nem is akarom rávenni magam.


Más meleg ismerőseim szerint nem kéne túlgondolni a dolgot,tolni kell a szexet és majd lesz belőle kapcsolat,a másik tanács az volt,hogy igyak többet.

Egyéb tanács?


2017. jún. 25. 08:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nem kell csak azért neked is tolni a szexet, mert a legtöbben így csinálják. Ha végignézed a meleg kérdéseket itt a gyk-n, akkor látod, hogy rengeteg embernek ugyanaz a problémája, mint neked, úgyhogy van még olyan sztem, aki a hagyományos ismerkedést részesíti előnyben. Mellesleg annó mi sem szex után jöttünk össze a barátommal, hanem fordítva, szóval vannak azért kivételek. :)
2017. jún. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Majd jön magától.
2017. jún. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Atesz-91 ***** válasza:
100%
Én is az ismerkedés utáni szexet gondolom helyesnek. Az ivást felejtsd el, ha alkohol nélkül nem kívánod a szexet, akkor ne tedd rönkre az egészséged. A lelki világodnak se tenne jót, ezt elhiheted. Én szívesen ismerkedek melegekkel, de voltam.olyan szituációba, hogy szerelmes lettem egy fiúba és Ő maximum csak barátságot szeretett volna extrákkal. Ha megtalálod azt, aki a szívedhez közel kerül, azt a popsishoz vagy a szerszámodhoz is közel engeded majd urána. :)
2017. jún. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!