Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Azon melegek, kik rájöttetek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azon melegek, kik rájöttetek, hogy nem lehet ez ellen tenni, éreztétek azt, hogy emiatt tönkrement az életetek és öltétek a bánatotokat valamibe?

Figyelt kérdés

Éreztétek azt, hogy az eddigi tanulmányaitok, munkátok, munkahelyi karrieretek, családi-rokoni-baráti ismeretségek hiábavalók, mert nem lehettek őszinték senkihez,amikor rájöttetek,hogy melegek vagytok és nem lehet tenni ellene semmit?

Hagytatok ott baráti kört, ismerősöket, rokonokat, munkatársakat és magatokba fordultatok?

Esetleg a bánatotokat fojtottátok valamibe? pl. tanulás, ivás, cigi, drog, munka, stb.

Ha igen, akkor még mindig ebbe vagytok? És ha túl vagytok már ezen, akkor hogy sikerült ebből kiimászni?



2016. júl. 28. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmi ilyen nem volt, és nem is értem azt, aki ezen kattog... Persze én szerencsés voltam, nekem a teljes nagycsaládom és a baráti köröm is szuperül fogadta az egész szituációt, mikor elmondtam nekik (szépen egyesével mindenkinek). Volt, akinek emésztenie kellett, és volt aki már amúgy is sejtette. Kifejezetten örültem a szüleimnek, mert ők kissé maradi felfogásúak, de néhány hét alatt megemésztették mindannyian.


Sajnálom, ahol az illető családja nem ennyire elfogadó, az biztos sz-r lehet, de attól még nem kell mindenféle szerekhez nyúlni, mert a helyzeten úgysem változtat. Felszegett fejjel menni kell előre tovább az életben :)

2016. júl. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt valami ilyesmi...

Leléptem otthonról mondjuk ennek más oka is volt.

És egy ideig elég kicsapongó életet éltem.

Már túl vagyok rajta.

2016. júl. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem, Az az érzés bánt csak hogy attól félek hogy örökre egyedül leszek.
2016. júl. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnos a legnagyobb félelmem nekem is ez, hogy örökre egyedül maradok.
2016. júl. 28. 22:23
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen :( 12 évesen megilyesztett a gondolat, plusz volt egy másik dolog ami miatt bezárkoztam (nem a melegséggel kapcsolatos, de nagyban hozzá járult, hogy a melegségem is utáljam) elzárkoztam, aznap ugy mentem haza, hogy megigértem sose fogok sirni, senkinek nem mutatom ki az érzéseim, minden ember szar, minden ember rosz, az évek alatt egyre jobban és jobban tudtam leplezni, hogy szarul vagyok, soha nem barátkoztam utána, csak ha muszáj volt ismerkedni pl amikor középiskolába jártam, nem haverkodtam, elvesztettem a kapcsolatot az emberekkel, nem tudtam ki vagyok, elfelejtettem, hogy miért lettem kívülálló, a melegségemre fogtam magamban az egészet, meg zavart is, ugy éreztem, hogy nem vagyok a világba való, leszartam a világot, középiskolában beszéltem emberekkel, de nem igazán engedtem senkit sem közelebb, max ismerőseim lehettek, de nekem senki nem haverom és nem is akartam, barátom sose volt, hiába beszélt valaki velem 4-5 éven át nem jelentett semmit, nem akartam, hogy barátok legyünk, nekem nem ment volna, nem szerettem otthonról kijárni, nem éltem, nem buliztam, nem erőltettem az ismerkedést, de sose voltam undok vagy gonosz, mindenkivel a lehető legkedvesebb voltam vagy akartam lenni, segíteni másoknak, mivel inkább figyelni szoktam az embereket, elméletileg segített abban, hogy értsek vagy lássak dolgokat, viselkedés formákat, testbeszédet, igy könyebb volt észre venni ha valaki rosz kedvű volt vagy ilyenek, na mind1, a tanulmányaim sose voltak jók, csak annyit tanultam, hogy kb ne bukjak meg, mert nem érdekelt, önpusztításba kezdtem, aztán szüleimmel is minden probléma volt, ez is eléggé nyomasztott, sok volt a stressz, stb, érettségim az gagyi lett, de nem érdekelt, örültem, hogy átmentem, szüleim éveken át nem értették, mindig kérdezték mi van velem fura vagyok mondogatták hogy "elveszett belőlem az a régi kisfiú aki tök laza, közvetlen stb) :/ máig nem tudják :/ ráadásul érettségi évében elváltak :/ szuper igaz? Utána még magamra erőltettem egy szakmát is, hülye ötlet volt, akkor már nem birtam, vissza tartani is iszonyat volt, de próbáltam, minden napom rosz volt, nem akartam fel kellni, nem akartam tanulni, mindem bajom volt, meg is buktam így nem lett meg a szakma, most itt vagyok lassan 21 nem tudom mit csináljak :/ csak itthon ülök és csak gondolkozok :/ néha eljárok bringázni azt kész :/ tiszta antiszoc vagyok :/ ez a válasz jó lesz?
2016. júl. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sose volt ezzel nagy gondom, persze voltak belso kuzdelmeim, de nem voltak hatassal a mindennapjaimra..


Gimiben nem volt sok baratom nem voltam nepszeru (volt egy kis tarsasag, de nem is minvoltunk a nyomik), nem is tudtam mi legyen ezzel az egesz dologgal. Elballagtam, es nyaron talalkoztam egy sraccal aki meleg volt es bar nem itthon el, tokre megvaltoztatott es onnantol kezdve sokkal tobb onbizalmam lett. Azota a kisugarzasom is mas lett es igy iszonyat sok srac megnez az utcakon.


Egyetemen egy hatalmas tarsasagunk van ahol van hetero fiu, hetero lany, bisex fiu, bisex lany, es meleg fiu. Senkit nem erdekel a masik szexualis orientacioja, minden csak azon mulott, hogy egy iszonyat jo kozossegbe kerultem, ahol az emberek vegletekig toleransok (ennek mindenhol igy kene lennie).


A banatomat meg talan kockulasba es tanulasba fektettem bele, bar sose egyedul kockultam hanem baratokkal, es nem amiatt h ne gondoljak a melegsegemre, max csak egy tudattalan elharito mechanizmus lehetett. (Ha nagyon belelatjuk)

2016. júl. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

5. válaszoló!

Mintha csak én írtam volna magamról, amit te leírtál. Néhány kis apróságot kivéve mind igaz rám is.


6. válaszoló!

Örülök, hogy jó irányba változott az életed.

Tavaly karácsonykor egy cigányasszony (aki soha nem ismert előtte, semmit nem tudott rólam) a vonaton elmondott rólam mindent (amin nagyon meglepődtem) és azt jósolta, hogy ennek a 2016-os évnek a második felében fogok találkozni valakivel, aki nagy hatással lesz rám.

Hát remélem, hogy én is úgy fogok megváltozni egy meleg fiú hatására, mint te. Bárcsak így lenne.


És ezt kívánom az 5. válaszolónak is.

2016. júl. 29. 11:36
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne nyavogj, egy meleg pasi is lehet férfi.


Nekem is volt depresszív időszak, miután kiderült ,h meleg vagyok, sok barátom elfordult. De a igaziak itt maradtak mellettem, a nagycsaládos, akik erősen hívők teljes mértékben mellettem állnak.


Ne nyavogj, egy meleg fiú is tud olyan jó pasi lenni, mint egy heteroszexuális. Sőt én még jobban vezetek ,mint egy heteroszexuális pasi. Emellett a második diplomámat most kezdtem el.


Most baratot, egy igazi társat keresek ... és soha nem depisztem, tudtam azt, h ha én nem változtatok nem változik semmi.

2016. júl. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

A kérdező nem nyávog! Csak nyilván nem tudja kinek elmondani. Ezt mindenkinek meg kell emésztenie, nem mindenkinek olyan könnyű. Ezer dologtól függ, hogy milyen a környezet, alapból mennyire stabil lelkileg, hogy nevelték (pl ha valakit úgy neveltek, hogy ez nem helyes, az aztán marha jól néz ki szegény...).

Én lány vagyok és hetero, de már ezerszer beleképzeltem magam, hogy milyen lehet rájönni erre. Amúgy meg a nők hordozzák ezt a gént, tehát az anya... azért ezt érdemes tudni.

Amúgy elhiszem, hogy a környezetnek sem mindig könnyű, de amikor csalódnak ezért a gyerekükben az kb olyan, mintha azt gondolnák, hogy "Csalódtam benned fiam, amiért barna szemű lettél."

2016. okt. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem hagyott ott a család egy az egyben, nem kattantam bele, csak ünnepekkor rossz, de egyre kevésbé fájdalmas.

Na, bevált, amit a cigányasszony mondott?

2016. dec. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!