Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ilyen hogy fordulhat elő? Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen hogy fordulhat elő? Ti találkoztatok már egyáltalán ilyennel?

Figyelt kérdés

Sztori a következő: régen volt egy párom, Életem Szerelme, bármit megadtam volna érte, dúlt a láv, ő volt a Nagy Ő, az Egyetlen, stb, stb, stb. Aztán vége lett. Vele azóta nem beszélek.


Teltek, múltak az évek, egyszer csak találkoztam valakivel, és az egész szimpla szex-partner kapcsolatnak indult. Ez azóta sem változott és nem is fog változni, több, s nyomós okok miatt is.


Azonban, attól a perctől kezdve, hogy legelőször megszólalt, felismertem benne az exemet. Minden egyes mozdulata, a mimikája, a beszéde, a stílusa, a nevetése, a gondolkodása, minden-minden-minden tökéletesen ugyan olyan, mintha az exemmel találkoztam volna.


A félreértések elkerülése végett; szó sincs arról, hogy az exemet keresem másban, szó sincs arról, hogy az exem hiányzik, szó sincs arról, hogy az exemet látom mindenkiben, tehát nem, szó sincs arról, hogy az exemhez bármilyen módon, bármilyen értelemben kötődnék továbbra is.


Egyszerűen csak arról van szó, hogy ez a pasi tökéletesen 100%-ig úgy viselkedik, mint az exem. Először megrémültem ettől, nem tudtam, mi lesz belőle, de ugyanakkor örültem is, hogy "egy picit visszakaptam az exemből" (tudom, most ellentmondok magamnak a fenti soraimmal kapcsolatban), de utána már csak szimplán megbarátkoztam a ténnyel. Na jó; talán mégis csak egy 0,5%-nyit kötődök az exemhez, de mindössze annyiban: ezt a csávót jobban bírom, mint a többi szexpartneremet.


Na, a lényeg az, hogy ez a csávó tökéletesen 100%-ig, olyan, mint az exem. BIZTOS vagyok benne, hogy az exemmel nem ismerik egymást, a rokonságot is kizárhatjuk (ha a két fenti ok mégis élne, az exem mesélt volna róla anno', hogy a "közelemben" lakik egy ilyen jó haverja vagy rokona), és éppen ezért furcsállom ezt a dolgot, hogy van egy ilyen vadidegen csávó, aki abszolúthe olyan, mint ő. Nem zavar, nem vagyok ettől zavarodott, sem pedig szerelmes az exembe, csak egyszerűen furcsának találom.


Ti találkoztatok már ilyennel? Érdekelnének a tapasztalataitok, a véleményetek, mert ilyenről még sosem hallottam, és ez legelőször fordult elő velem az életemben (és azóta több ilyen nem is volt), és hát... ez nagyon fura :)



2017. jún. 27. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem találkoztam ilyennel, mindenesetre furi.
2017. jún. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vág annyira témába, de mégis.

Nekem pár éve elhunyt a testvérem, és nem is olyan régen, találkoztam valakivel, akinek nem csak a mozdulatai, a mimikái, szokásai, gondolkodásmódja de még a hanghordozása és a humorérzéke is megegyezett az övéivel. Mai napig tartom vele a kapcsolatot. Úgy érzem néha, mintha vissza kapnék egy pici darabot a bátyámból, persze bűntudatom is van, olyan, mintha megcsalnám az emlékét.

Lényeg a lényeg. Mindmáig nem tudom megmagyarázni, de az a srác szó szerint kiköpött bátyám.

Bocsi a kicsit offos válaszért.

2017. jún. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem offos, ugyanis, noha nem írtam bele, a csávónak a hanghordozása és a humorézéke is megegyezik az exemével.


Őszinte részvétem a testvéred iránt! ='-(

2017. jún. 27. 12:05
 4/6 anonim ***** válasza:
26%
Le tudnád még írni párszor,hogy "ex"?Mert most csak 13-szor sikerült.Úgy érzem,hogy így nem teljes a sztori..
2017. jún. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el dr. Michael Newtontól a 'Lelkünk útja' c. művet. Érdekes, idevágó könyv, könnyen lehet benne hinni.
2017. jún. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
93%

Én is találkoztam már ilyen emberekkel, akiknek a beszédstílusa, viselkedése stb szinte tökéletesen egyezett egy másik emberével.


Bár azt írod, hogy véletlenül sem az exedet keresed ebben a pasiban, szerintem azonban a tudat alatt kismértékben ez is közrejátszhat a dologban.

2017. jún. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!