Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ki szerint szexi még DionYorkie?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szerint szexi még DionYorkie?

Figyelt kérdés

#szexi #vonzódás #dionyorkie
2017. júl. 3. 12:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Nekem valamiért az a legvonzóbb benne, hogy olyan kis hülyén cuki fejeket vág, nagyon vicces reakció vannak és imádom, hogy kis őrült... .3
2017. júl. 3. 12:37
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is cuki de én csaj vagyok :D
2017. júl. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Fogalmam sincs ki ő mivel lusta voltál belinkelni egy kèpet róla èn pedig nem fogom megnèzni.
2017. júl. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Gondoltam rá, hogy linkelek (mert olyan kedves vagy amúgy) csak hát a kép nem adja vissza, videói meg angolul vannak... :/

És egy videóból nem lehet megismerni úgy a reakcióit, de ha lusta voltál megnézni, nem érdekes a válaszod se...

2017. júl. 3. 13:20
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Először véletlenül Yion Dorkiet írtam be a keresőbe. Hát meg is lepődtem :D
2017. júl. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
95%

Hat megneztem a videoibol egy parat..

Nemtul szexi (a szememben) a vihogasa mint egy heliumozott mokus es az arcok amiket vag tul tipikusak, nemtunnek oszintenek,mintha arra hajtana szandekosan h "cuki" legyen, nalam nem ernel el ezzel semmit.

2017. júl. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!