Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Coming out. Jobbikos szülők....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Coming out. Jobbikos szülők. Tanácsok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már 1,5 éve a nagy Ő-vel vagyok. De még rólam nem tudják otthon, de róla se. Szóval marad a kocsi. De a romantikus részek mint az együtt alvás nagyon ritkán vannak. Meg valamennyire távkapcsolat (2óra pályán). És már nem egyszer megfordult a fejemben a coming out. De a családom jobbikos, elítélnek mindent ami nem fehér és hetero, nevelőapám az agresszív is mellé. Szóval tanácstalan vagyok...
2017. júl. 6. 17:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
78%
Már előre látom hogy az öreg fehér lepedőt húz magára, vág két lyukat a szemén, és lángol a kereszt a ház előtt!
2017. júl. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
0%
Szopás. Kellett neked az internetet bújva bemelegedni. Elköltözés az egyedüli megoldás.
2017. júl. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem csináld, jó buli lesz, amikor az öreg rájön, hogy a poroszos neveléssel csak "bemelegített".
2017. júl. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%
Én azt hittem, hogy a párt csak a meleg felvonulást és a melegek házasságát ellenzi.
2017. júl. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
9%
Én meg úgy tudtam, hogy vona meleg, az origó szerintem.
2017. júl. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

1.Elmondod és balhéznak -> elköltözöl magadtól vagy kidobnak VAGY kinő az agyuk és elfogadják. 80-20


2.Nem mondod el, sz#r lesz, kivárod mig el tudsz költözni és élhetsz nyugodtan.

2017. júl. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
57%

Próbálok függetlenül fogalmazni, mert 0%-os lennék a kategórián belül:D


4: Valóban úgy volt, hogy betiltanák a felvonulást, de ma már ebben sem fogalmaznak egyértelműen. Eltudom képzelni, hogy mára már semmi nem lenne belőle.

Egyébként a párt meg a szavazói bizonyos dolgokban teljesen függetlenek. Attól még, hogy pl. ők csak betiltanák a vonulgatást, még magával a mássággal nincs bajuk, míg nem reklámozzák stb. Viszont ennek ellenére akadhatnak olyan szavazók, akik alapjaiban ítélik el a homoszexualitást és az olyan embereket, ha reklámozza ha nem. Ilyen emberek egyébként nem csak Jobbik-szavazók közül kerülhetnek ki, még csak nem is kell feltétlenül szavazókra gondolni.

2017. júl. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Itt most nem a pár volt a lényeg srácok, nem politika téma, a kérdező csak szemléltetésként használta a "jobbikos" szót...

Szörnyű hogy ezt is el kell magyarázni.

2017. júl. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
párt*
2017. júl. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
metafora lett volna a jobbikos szo...
2017. júl. 6. 18:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!