Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nem találok senkit?!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok senkit?!

Figyelt kérdés

Vidéken élek, de gyakran járok pesten. Mindig megkapom, hogy helyes, jóképű, fiatal srác vagyok (20), Planetromeon is egyfolytában jönnek a tappancsok/üzenetek, sokszor válaszolni se tudok annyi. Miért? Mindig válaszolok mindenkinek, akár tetszik akár nem, sose vagyok bunkó, mindenkivel szívesen elbeszélgetek. De egyszerűen nem találok senkit.

Más is van hasonlóan?

Senki nem akar komolyat vagy mi lehet a probléma? Alkalmik összejönnek mindig, azzal nincs gond...



2017. jún. 4. 16:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

"Alkalmik összejönnek mindig azzal nincs gond".

Aha, szóval komolyat keresel és sírsz, hogy mindenki csak dugni akar, miközben te is összefekszel mindenkivel. Ugyanolyan vagy mint ők. Képzelem milyen képid vannak kint planteten, hasvillantós, seggvillantós, csücsörítős, pózolós stb. Ha kiteszel egy egyszerű arcképet nem akar majd mindenki megdugni hacsak nem nézel ki úgy mint egy belami modell.

Tudod úgy nehéz összehozni egy kapcsolatot ha te magad is hímk-rva vagy.

2017. jún. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a ritka értelmes választ, szóval, képem van kint 5 darab, ebből 4 arckép egy pedig szimpla tetoválásomról, azért mert félévente 1x összejön 1 alkalmi, mert tudod nehéz már bírni így, nem tartom magam himringyónak, de látszik mindent jobban tudsz ismeretlenként.
2017. jún. 4. 17:04
 3/13 A kérdező kommentje:
Csücsörítés és seggselfie nem az én műfajom köszönöm, nem vagyok feminin himringyó. :)
2017. jún. 4. 17:05
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen korosztályban keresel?:)
2017. jún. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
18-30
2017. jún. 4. 17:09
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Azért nem találsz meg, mert én már túl vagyok a harmincon... :)
2017. jún. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Melyik az a vidéki város, ahol ilyen nehéz találni?:D
2017. jún. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hehe, meglehet. :)

Hát, itt Nyugat-Dunántúlon egy kisváros, ahol alig élnek. :D

2017. jún. 4. 17:18
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Figyelj, huszonéves korban az ember egyik nap itt van, másik nap ott, harmadik nap gondol egyet, és nincs is az országban... Nem tudják még maguk se, mi lesz holnap, meg mit akarnak a világtól. Nem éppen kedvez ez a letelepült, elkötelezett életformához. Aki akar, annak se biztos, hogy menni fog.
2017. jún. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#9

Miért gondolod úgy, hogy ez korhoz kötött?

Szerintem ez inkább személyfüggő, minden emberben megvan a vágy a változtatásra, de nem mindenki lépi meg ezt, szerintem egy 35 éves ember is ugyanúgy foghatja magát és kiköltözhet akár külföldre mint egy 20 éves pályakezdő, szerintem aki akaratos és céltudatos, az nem fog így hirtelen döntést hozni, kortól függetlenül.

2017. jún. 4. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!