Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mondjam el a barátomnak, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el a barátomnak, hogy vertek és ezért van az, hogy?

Figyelt kérdés

Még szűz passzív sràc vagyok. Nem voltam párkapcsolatban senkivel, de majdnem 4 évig "viszonyom" volt egy nálam 11 évvel idősebb férfival. Csak petting volt és néha "megvert", de mindketten akartuk. Övvel és a tenyerével ütött meg, semmilyen más eszközt nem használt soha. Minden nap suli után hozzà mentem, mert egy albérletbe költöztünk. Este beszélgettünk, megosztottunk egymàssal mindent, aztàn petting volt utána néha a hátamat ütötte az övével. Megszakítottuk a kapcsolatot, mert megismerkedtem egy férfival akivel 8 hónapja kapcsolatban vagyok. Nem volt petting, nem volt semmi. Sajnos a hátam tele van hegekkel, és nem szép látvány. Nem merek vele lefeküdni, félek hogy rá kérdez mi történt velem. Akkor pedig muszáj lenne elmondanom neki mindent. Viszont mondhatni én hazudtam neki, mert azt mondtam nem volt még kapcsolatom, nem volt férfi az életemben. Nem akarom,hogy tudjon a múltamról, szégyellem, arra sem vágyok,hogy megverjen a párom. Azt hiszem szakítani fog velem, mindennap veszekedünk, nem érti mi akadàlyoz, miért nem érhet hozzàm, levetkőzni sem merek előtte. Már együtt élünk, a lakásban is folyamatosan kerülgetem,óvatos vagyok, nem szoktam fél pucérkodni. Ajtócsapkodásig fajult a veszekedés, ad nekem egy esélyt.Azt mondta legyen szó bármiről meséljem el, majd megoldjuk együtt, bízzak benne, nem akar elveszíteni. Én sem akarom, nagyon szeretem őt tiszta szívemből. De arról a sràcról, nem akarok említést tenni. Mit mondjak neki? Annyira félek,hogy kiàbràndul, ledöbben, és ha meglátja a hátamat? El kell neki mondanom, de hogyan? Szerintetek inkább hazudjak neki valamit? Mit? Nagyon szeretem őt, nem szakíthatunk, abba belepusztulok, de tényleg, nekem ő a legfontosabb!!!!!!!



23/F passzív a barátom 26 aktív.



2017. júl. 8. 10:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Egy parkapcsolat az oszintesegen alapszik.

En csak ennyit mondok.

22L

2017. júl. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Amíg nem akarsz őszinte lenni vele, addig jobb is, ha szakítotok és nem vagy együtt senkivel, mert alkalmatlan vagy egy párkapcsolatra.
2017. júl. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, a párkapcsolat őszinteségen alapul. Ha nincs őszinteség, a kapcsolat ki fog hűlni.

Ha szereted mond el neki, ha nem akkor hagyjátok egymást békén.


Viszont azt hozzáteszem, az ember problémái azért jönnek, hogy azokat megoldjuk, amennyiben nem tesszük meg, azok újra és újra előjönnek, egészen addig amíg szembe nem nézünk velük!..


Szvsz. a következő kapcsolatodban is ugyanez lesz a probléma.

2017. júl. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Jobban teszed ha bevallod az egészet, aztán rábízod mit kezd vele.

Ahogy most haladtok, is hamar vége lehet, akkor már inkább legyél őszinte.

Lehet azt mértékletesen is, de az igazságot nem elhallgatva.

Ha kitalálnál valami félremagyarázást és kiderülne, hogy az sem teljesen igaz, egy életre elvesztenéd.

Akkor már legyél inkább óvatosan de őszinte.

2017. júl. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

8 hónap már nem kevés idő, ilyenkor már alap dolognak kellene lennie az őszinteségnek, hiszen a párunk előtt nem szabad szégyellni semmit.

Mondd el neki nyugodtan a dolgot. Ha szeret téged, akkro ez magától értetődő hogy ebből nem csinál ügyet.

2017. júl. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Legyél vele őszinte és mond el.
2017. júl. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Oké,köszi mindenkinek beszélek vele. :/ Minden másban őszínte voltam hozzà.
2017. júl. 8. 12:05
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mond el, biztos nem haragszik meg!

Hogy vetkőzöl le a strandon? Szüleid mit mondanak rá?

2017. júl. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
Meleg és még bántalmaz is? Dupla csoda.
2017. júl. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Egy haverom tud mindenről, mert vele szoktam menni strandra, büfézni, ilyen időben már neki vetkőznék. Na de ő tudja senki más rajta kívűl, nagyon betegnek tartott szörnyülködött rendesen, de nem érdekelt annyira a véleménye. A barátomé annál inkább. Ő pucéran is màszkálgat én meg rövdi gatyó,trikó. Ezt amúgy furcsálja lassan, mert este is rövid ujjúban alszom.
2017. júl. 8. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!