Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt részetek GANG BENG-be?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt részetek GANG BENG-be? Történetek is írjatok

Figyelt kérdés

2017. júl. 12. 00:11
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Helyesírás a béka segge alatt van. De azért a csoportos szex a lényeg. :D Nem volt amúgy benne részem. :D
2017. júl. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Mág anno az egyetem utolsó évében kellett ilyen csoportos beadandókat csinálni, a mi csoportunkban négyen voltunk faszik meg volt egy lány. Elég sokat kellett együtt dolgozni, összehaverkodtunk, aztán amikor leadtuk a cuccot, elmentünk inni. Jól be is nyomtunk, össze vissza röhögtünk egy kocsmában, aztán az egyik srác benyögte, hogy jó lenne kúrni. Valahogy erre mindenki vevő is volt, úgyhogy felmentünk az egyikünkhöz, és jól megraktuk a csajt mindannyian.
2017. júl. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Fiatalabb koromban elég sűrűn, de ma már csak max. hármasszexben.45/N
2017. júl. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Helyesen gang bang.

Sajnos még nem volt részem benne. Pedig nagyon szeretnék része lenni egy ilyen bulinak.

22, full passzív srác, borsodból.

2017. júl. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem.
2017. júl. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
88%
Igen volt. Nálunk volt egy baráti összejövetel aminek a végén fogadtam a pasimmal hogy belemegyek egy gangbe. Szóval hívtam a baráját és még egy haverját. Így hárman kényeztettek engem és ment popsiba is egy jópárszor.
2017. aug. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!