Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nincsenek magyar nyelvű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek magyar nyelvű meleg szerelmes/szomorú történetek? Csak erotikusakat találok magyarul a neten.

Figyelt kérdés

2016. jan. 8. 11:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Mert a magyar melegek vidámak és élettel telik.
2016. jan. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

szerelmes történet pl:Ryan Loveless-Ethan es Carter

Rácz stefán tibor-Fogadj el. Nem csak a melegségről szól.


Egyébként te milyen könyveket találsz? Én pont erotikusat keresnék,de én magyarul csak a Hátsó bejáratot találtam meg.

2016. jan. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

De ott van rácz stefán tibor új könyve is: Túl szép

bár ezt neten még nem fogod megtalálni.

2016. jan. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Könyvek közül még ott van Becca Priortól A Tanítvány, vagy a Kereszt a szekrényben. Neten csak az első néhány oldal van meg belőlük sajnos, megvenni meg nem tudom még őket.
2016. jan. 8. 15:55
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az Ethan és Carter-t nemrég töltötte fel valaki netre Pdf-ben...
2016. jan. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Vannak fiatal bloggerek akik írnak saját történeteket, melegekről, mindenféle párosítással, ezek a fanfiction-ök(így keress rá) De vannak akik saját karaktereket alkotnak és velük írják a történeteket. Olyanok ezek mint egy sorozat csak írva. Időközönként újabb fejezeteket töltenek fel, valaki hetente kéthetente tölti fel de az egy két hónap gyakoribb. Megéri követni egy ilyen történetet, de találsz már befejezetteket is. Én is ezeket preferálom. De figyelj arra hogy ezeket általában tinédzserek írják és a szerelmes jelenetek nem tükrözik a valóságot, ez csak fiatalok agyszüleménye. Én speciel imádom az ilyeneket mert sok van belőlük, ingyen vannak és könnyen hozzáférhetőek, és akár én is írhatok ilyesmit.


Ilyen oldalak: animefanfiction.hu , merengő


A keresőben a yaoi, slash kategóriát/figyelmeztetést keresd.


(Sok anime fanficbtalálható az oldalon, de a név ne tévesszen meg vannak SAJÁT KARAKTERES, SAJÁT SZTORIK IS)


Az én kedvencem a Középsuli: ezt éled túl! Ami befejezett!

2016. márc. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Írj egyet! Én is azt teszem :D
2016. márc. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#7 Na ha írsz,akkor én szívesen elolvasnám! :D
2016. márc. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd, ha publikálva lesz, megosztom a címet... Egyelőre felénél járok, olyan 300 oldalasra ígérkezik..
2016. márc. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Oké!Várni fogom! :) Köszönöm a gyors választ! :)
2016. márc. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!