Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek is normális egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is normális egy meleg kapcsolatban ha egy két pofon elcsattan az aktív féltől a passzív felé? 28/f/aktív.

Figyelt kérdés
Csak ha okod ad rá. Szemtelenkedik, vagy nem akarja lenyelni, vagy odatólni.

#tanítás #nevelés #Engedelmesség.
2017. júl. 15. 16:58
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

19# Az mért baj ha úgy kezeljük, mint ha igazi lenne... persze én is tudom, hogy normális ember nem kérdez ilyeneket. :D

Honnan tudod, hogy 2 éve trollkodik ez a felhasználó. A kérdésnél nincs kiírva a neve...

2017. júl. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
83%

Passzív vagyok, és elég szubmisszív.

Elég gyenge fizikailag.

De ha a pasim arra kényszerítene, hogy olyat tegyek, amit nem akarok, ha belepusztulnék is addig és annyiszor jelenteném fel minden egyes alkalommal, míg börtönbe nem jut. :)

Mégis mi a fészkes fenét képzelsz magadról?


Az jó dolog, hogy a kutya engedelmes. Az jó dolog, ha a munkahelyen megcsinálják, amit a főnök a jogszabályok szigorú megtartása mellett kér.

Az általában jó dolog, ha megtartják, amit az orvos javasol.

Az jó dolog, ha a jogszabályoknak engedelmeskedünk.


Egyszer próbálnál meg megütni, azt a napot is megkeserülnéd, mikor a világra születtél, és erről én tennék személyesen. :)


Tudod, babám: egy passzív srác is tönkre tud tenni, mert a törvény valami rejtélyes módon pont lesajnálja, hogy te kevesebbnek tartod. :)

2017. júl. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
83%

Ja igen, mondom ezt úgy, hogy: soha nem ütöttem meg senkit.

Anyám egy-két (amúgy jogos és szükséges) anyai pofonján kívül pedig nem ütött meg soha senki.

Pontosan egy ember van, akitől eltűröm: az édesanyám, függetlenül attól, mennyi idős vagyok.

2017. júl. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
tanuljuk meg a különbséget a bdsm és a kaolcsati erőszak között.
2017. júl. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
92%

És utána a passzívtól az aktív felé egy izmos tökönrúgás?

Neked nem pasi kell hanem 2lyuk azt szevasz,lehet az bármin.

2017. júl. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

persze. tudtam én olyan srácról, akinek olykor lekevertek 2 olyan egyformát h beszédült, és az a vicc h bejött neki, sőt, azt mondta, csak az ilyenre tud férfiként tekinteni ... szal ez van. pont azt imádta ha nagyon durván bánik vele a másik, azaz haj elkap, térdelés és nesze neked. ha ellenkezik, megint megy 2 egyforma.

hát szal kinek mi ....

2017. júl. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
90%
szeretem ha valki domináns, de ne üssön...
2017. júl. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 teencurious ***** válasza:
100%
A "barátod" (mert ugye szinte lenézed mintha egy tárgy lenne) sem lehet százas ha ezt hagyja. 😌
2017. júl. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
87%
Fake a kerdes :) legalabbis remelem mert amugy ha nem akkor gaz egy ember lehetsz es remelem emberedre talalsz egyszer
2017. júl. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
11%

de most mi a baj? heteró kapcsolatokban ugyanez van, hányszor hallottam én már a sráctól h az elején, még a beszoktatási időszakban azért olykor eljár a keze ... és hát szal ez kell, mert különben sose lesz meg a harmónia.


az a trollkodós írás...na arra pont ne figyelj, általában az ilyenek a legnagyobb trollok :)

2017. júl. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!