Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek is normális egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is normális egy meleg kapcsolatban ha egy két pofon elcsattan az aktív féltől a passzív felé? 28/f/aktív.

Figyelt kérdés
Csak ha okod ad rá. Szemtelenkedik, vagy nem akarja lenyelni, vagy odatólni.

#tanítás #nevelés #Engedelmesség.
2017. júl. 15. 16:58
1 2 3 4
 31/36 anonim válasza:
89%
22-es ezt hogy érted? "Az általában jó dolog, ha megtartják, amit az orvos javasol. " Általában? Tehát a szakorvos, aki elvégezte a 6 éves orvosi egyetemet, 5-7 év múlva szakvizsgázott, mondjuk még utána szerzett 5-10 év tapasztalatot, mond neked valamit (hogy szedj egy gyógyszert, milyen kezelésre van szükséged, életmódváltás stb), és TE laikusként felülírod, aki orvosi egyetemet kívülről se láttál. Mert az orvosi utasítást csak általában kell követni szerinted. Ilyenekből vannak műhibaperek, hogy az orvos mond valamit, a kedves beteg sz...ik rá, aztán persze az orvos lesz a hibás.
2017. júl. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
84%

tudod, ez elméletileg igaz lenne, de

1, nem a magyar rendszerben (a béka segge alatt az orvosik színvonala is sajnos, a szakosodásoké is)

2, és tele van tárgyi tévedésekkel


először is, oké, elvégzi a 6 évet, megtanulja fantasztikusan h hány csontja van az embernek, szert tesz bizonyos tudásra, ami nagyon-nagyon felszínes (én konkrétan a gyógyszertanon döbbentem le, de annyira h elhinni se akartam, de legalább ezek után már nem csodálkoztam azon h a finoman defektes háziorvosunk pl miért nincs tisztában alapvető gyógyszerekkel se, és hogy ne a levegőbe beszéljek, pl érelmeszesedésre felír vérhigítót stb ...)


Aztán a szakképzés nem 6-7 év, sajnos csak 3, egyes estekben 4, na elvileg ez alatt kellene felszednie az adott területen a tudást, de sajnos ez szintén leginkább formális Maon, nem nagyon vannak komoly követelmények.


és oké, én értek hozzá, de hogy ne kapjam meg, h én laikusként vádaskodok, és ne az én véleményem legyen, mondok egy (vagy kettő) esetemben megtörtént jelenséget:


1, az egyik kedves szakorvos (az ostobaság csak úgy világított minden mondatában egyébként) javasolt X dolgot, aztán mikor átmentem a másik (jóval értelmesebb) szakorvoshoz, az teljesen kikelve magából , ordította, hogy "te jézus isten, melyik volt ez az állat, eszébe se jusson beszedni, ott fog nekem elvérezni a műtőasztalon" >>> na most erre mit mondjak? nem az én véleményem !!! szakorvos kontra szakorvos !


2, a kedves háziorvosom kérte a szakorvostól beutalóval X gyógyszerre a szakjavaslatot a támogatási jogcím miatt, az okoska rá is írta, csak aztán kb ugyanez a jelenet zajlott le, a szakorvos olyan idegbeteg lett 1 sec alatt, h sztem 200 volt a vérnyomása, aztán mikor kicsit lehiggadt, közölte, hogy "mondja meg ennek az isten barma háziorvosának, hogy ennek a gyógyszernek az ég világon semmi köze nincs az X betegséghez, abban viszont biztos vagyok, hogy ezt beszedné, elég durva dolgok történnének"


Szóval ... ugye konkrét tényekre nehéz mit mondani, de itt tartunk, és nagyon egyszerű a válasz: az értelmesebb réteg már nyilván rég kihúzott Nyugatra, így aztán ki lehet találni, vajon melyik réteg maradt az országban ...


Úgyhogy hát ennyire kell alávetünk magunkat vakon az agyonképzett orvosainknak. Sztem meg pont nagyon jó, ha a páciensnek megmarad a józan esze és kritikai készsége, valakinek gondolkodnia is kell, főleg ha valamilyen okból ért is hozzá. Engem már párszor eltettek volna láb alól, ha a párom nem egy kivételesen nagy tudású szakorvos lenne (persze nem Maon végezte az orvosit), úgyhogy szerencsére én megtehetem h le--rom, amit mond XY orvos, és a páromra bízom magam, de azért a helyzet mégis abszurd, és a többségnek nincs ilyen szerencséje.


Akkor a kérdésem:

tényleg vakon ezeknek a hatalmas szakértelmére kellene bíznunk magunkat? Ugye nem gondolod komolyan. És nem, sajnos nem egyedi esetről van szó, hasonló jelenségeket tudnék még naphosszat mesélni, de ez a kettő pont elég.

2017. júl. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
95%

Akkor mondom az én példámat is... :D

Még fiatalabb voltam, és hebefréniás szkizofrénia gyanújával elküldött a háziorvosom pszichiáterhez. Mert egy szkizofrén ezt elfogadja általában és bemegy... Zéró betegségtudattal, igen. :D

Ráhozta a szívrohamot a családra, rám is.


Mármost a pszichiáter felhívta a háziorvost és üvöltött vele, hogy ilyen diagnózis felállítása a pszichiáter feladata, nem kell ráhozni a szívrohamot sem a családra, sem a betegre, valamint nem tudja, honnan vette, mert a kritériumok közül várjunk csak... Egy sem teljesül nálam...


Iskolaorvos még iskolában... Artériás vérzésemre vénás nyomókötést akart fölrakni. Ugye az tiszta, hogy az artériás és vénás vérzés elkülönítése és megfelelő alapkövetelmény ahhoz, hogy valaki jogosítványt kapjon? Nem kell hozzá orvosi...

Én voltam az, aki szerin "Általában jó"

A másik pedig, hogy nem feltétlenül az orvos hibájából nem jó. Ha valaki hazudik az orvosnak, félreinformálja, akkor nyilván a beteg hibájából is adhat az orvos hülye tanácsot. :D

Szóval nemcsak az orvosokat támadtam, hanem egyúttal a betegeket is.

A másik, hogy édesanyám orvos, és szokott mesélni, hogy milyen ordító böszmeségeket szokott egy-két orvos javasolni. :D

2017. júl. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerepjáték céljával történik, mely előre meg lett beszélve, akkor igen. Ha csak simán, akkor az párkapcsolaton belüli erőszak.


Ha engem pofán verne valaki, mert nem nyelem le, vagy nem akarok vele lefeküdni azt hiszem olyat kapna tőlem, hogy megtanulná hol lakik a jó Isten.

2017. júl. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%

Tuti, hogy kamu a kérdés, de azért elmondom, én mit csinálnék.

Natehát, miután megtörtént az incidens, egész pontosan 10 másodpercet kapnál, hogy elkezd a bocsánatkérést. Amennyiben ez nem történne meg, megfejelnélek aztán addig ütnélek, amíg mozogsz. :)

2017. júl. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
61%
hát érdekes elméleteket olvasok ott, pedig naná h belefér. ha nem tudtál viselkedni vagy pl nem nyeled rendesen, evidens h jár. de most ez miért fura?
2017. júl. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!