Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Randira le kéne szednem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randira le kéne szednem a szőr, de hogyan?

Figyelt kérdés
Ti mivel szoktátok? Fura kérdés lehet, de én még csak hallottam a VEETről de nem tudom hogy használják. Ileltve a farkamon és a környékén is használhatom a hónaljamon túl? Utána nem lesz csúnya?

2017. júl. 16. 20:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A gyantára gondolsz? Mert akkor igen használhatod :)

Én pl borotválom csak gyorsan visszanő :/

2017. júl. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A baratom ott lent veetet hasznal. De nem azzal a muanyag lapattal szedi, hanem rendes borotvaval. Igy nem pirosodik be neki mint a rendes borotvahabtol. Hasznalata elotte megmosni kicsit nedvesen hagyni, rakenni a kremet, varni egy par percet es szedheted le. En lanykent a labamon probaltam ezt a kremet es az a muanyag lapat valoban nem szedte le nekem sem. Ezert maradt nekem is a veet+borotva kombo. Sima borotvahabtol en is kipattogok, nelkule pedig... mindig szorbenovesem lett. Gyanta kitepte a borom. Epilatortol borirritaciom lett.
2017. júl. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez amit irtál ez krém?
2017. júl. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahha a szortelenito krem. El is felejtettem h ebbol van masfajta is. Olvastam h veet egybol a krem volt csak a fejemben.
2017. júl. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha túlságosan sűrű és nagy, nem biztos, hogy egyből le jön és fájdalmas lesz.
2017. júl. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én a krémet gondoltam, ami olyan jellegzetes szagú. Csak én sose használtam, csak pl tesómnál láttam, stb. És köszi a tanácsokat. Még jöhet.
2017. júl. 16. 22:12
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Miért kéne? Mi kényszerít.
2017. júl. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én epilátorozom magam. Hosszútávon megéri és nálam pl. annyira nem jött be a krém (hiába vártam ki az időt, nem szedte le rendesen a szőrt...). De ha emellett döntesz, akkor figyelmeztetlek, hogy nagyon hangos és ijesztő... :3 és előtte mindenképpen csinálj bőrhámlasztást! (Bőrradírként jó a szódabikarbóna is, de akár a só vagy a cukor is.)

Viszont heréket ezzel nem javaslom, ahhoz borotva elég.

2017. júl. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha erzekeny a borod csak siman vagd le trimmerrel es utana eldobhato max ketpenges borotvaval szedd le.


En probaltam a szortelenitokremet, az epilatort es a gyantat is, de mindegyik szornyu. Az epilator es a gyanta utan iszonyat csunya lett a labam, foleg amikor nott vissza a szor az osszes be volt gyulladva..a szortelenitokrem nagyjabol jo, de a seggemnel konkretan lemarta a borom ugy hogy utana verzett..a borotva viszont jo, mert a ketpenges eldobhato nem vagja le annyira a szort, hogy benotte valjon. Igaz, hogy egy nap utan borostas leszel, de legalabb nem viszketsz meg faj.

2017. júl. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én elektromos borotvát használok....
2017. júl. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!