Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek létezik olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan, hogy egy "jó pasi" randira hív egy szürkeegér pasit?

Figyelt kérdés

Tehát akik között külsőleg nagy különbség van. Én azt látom, hogy a melegeknél általában mindenki magához hasonlót keres.

Szóval jól érzem, hogy ez inkább csak szórakozás, poén kategória és nem gondolja komolyan?



2017. jún. 15. 18:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy az ő szemében nem vagy szürkeegér.
2017. jún. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul érzed. És ne tartsd magad (vagy mást) "szürkeegér-pasinak", mert nem tudhatod, hogy mi a benyomása és vágya annak a "jópsainak"!
2017. jún. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 teencurious ***** válasza:
100%

Szerintem létezik. :)

Okés ,hogy a külső megfog. De ha belülről rohadsz akkor mit sem ér a tökéletes külső... :)

És ezt nem azért mondom. Tapasztalatból beszélek, persze vannak kivételek.

Én hiszem azt,hogy mindenkinek megvan a párja a világon. :)

Sok sikert!

18/F

2017. jún. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Mások szerint jó pasi vagyok, és nem értik hogy miért vagyok együtt barátommal, mikor szerintük nála ezerszer jobbat találhatnék.

Ez viszont engem nem érdekel, számomra nincs nála jobb.


Szóval teljesen elképzelhető, hogy az a jó pasi, nem lát/látja téged vagy mást szürkeegérkének.

2017. jún. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt ilyen de nekem a jo pasi csak a pénzem akarta.☹
2017. jún. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Bocsánat, nem akartam felszínesnek tűnni, csak máshogy nem igazán tudtam lefesteni a szituációt.


Neki valószínűleg több pénze van, mert dolgozik már. Szóval ez így nem merült fel, de sajnálom az esetedben, hogy így alakult.

2017. jún. 15. 20:39
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
azt a szerinted jó palit se tartja mindenki annak valszeg
2017. jún. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Egyébként igen, biztos nem. A jó pasit természetesen a saját ízlesemhez viszonyítva értettem.
2017. jún. 15. 20:41
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem is elhivhatna randira egy jó pasi 😀😂 de en nem vagyok olyan szerencsés 😁😜
2017. jún. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Ez szerencse? Tiszta ideg vagyok.


De ha ez számít, ez is csak a véletlennek köszönhető. Nem várod és kedved sincs semmihez és ott is van már. :D

2017. jún. 15. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!