Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek? Beteg vok (...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Beteg vok ( cvírus) és olyan rémálmom volt hogy egy fiúval csókolóztam meg szerekmes voltam belé. Ugye ettől nem vok meleg? Még mindig érzem h milyen jólenne megölelni egy lányosabb fiút.20f

Figyelt kérdés
ez sokszor van ha lázam van, de miután elmúlik már normális leszek és nem vopnz a dolog és hányok tőle. de ilyenkor nagyon vágyom erre.... :( miért?
2017. júl. 18. 02:20
 1/5 anonim ***** válasza:
22%

Hát írod lázas vagy, akkor meleg leszel. De miután lehűlsz, megint hetero.

Szóval ne legyél c vírusos és minden oké. Egyél sok vitamint.

2017. júl. 18. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Mi az a Cvírus? Amúgy mindig így indul. PL kivered fiúkra aztán utána utálod és ez egyre többször van, majd eljutsz oda, hogy talizni is akarsz egy sráccal. Én itt tartok éppen. Mert gondolom ha kipróbálom kiderül tényleg tetszik-e a téma. De pl ha elélveztem már utálom az egészet és azt mondom, hogy SOHA nem lesz újra olyan, hogy erre gondoljak, aztán mégis. Ja és én nem állok meg az ölelésnél álmomban.
2017. júl. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Jaj, ne fárassz már 2-es. Az a baj, hogy te is azt hiszed / vagy épp úgy állítod be, mintha erre rá lehetne szokni, ami rohadtul nem igaz.


Tudod pár éve én is hasonló voltam, mert azért közel sem ennyire szélsőségesen, de nem akartam meleg lenni, és miután elmentem elmúlt a nagyon erős vágy is és akkor megnyugodtam, meg azt hittem csak kíváncsi vagyok, majd kipróbálom, meg majd elmúlik.


De helyzet az, hogy amint én is, úgy te is pont fordítva ülsz a lovon.

A te legnagyobb bajod az, hogy képtelen vagy szembenézni önmagaddal meg a félelmeid határoznak meg.


Jó eséllyel minimum biszexuális vagy, de kb bármibe belekapaszkodsz, hogy ezzel ne kelljen szembenézned.

Kifogásokat keresel, meg félsz, értem én, átestem rajta.

Én is féltem tőle, de jobb lenne ha inkább szimplán elfogadnád magad olyannak amilyen vagy.


Az a legnagyobb bajom melegként, hogy az ilyen dumáiddal pont minket járatsz le, mert úgy állítod be, mintha erre rá lehetne szokni.

Mintha csak valami rossz perverz szokás lenne ami elkapja az embert ha nem nyomod el eléggé magadban és többé nem ereszt.

Én jó 10 évig elnyomtam magamban minden ilyet, mert azt hittem ha megélem akkor meleg leszek, hát nem ezen múlt.

És senkinek nem segítessz ezzel.


Hozzáteszem a társadalom nagyon nagy része valójában biszexuális lenne, csak sokan nem így nevelkednek, elnyomják magukban, nem fejlődik ki ez a vonal.

Ez az igazság.


Úgyhogy, nem kell annyira beszarni ettől az egésztől.


Ezt üzenném a kérdezőnek is, nem tudom mi a helyzet veled de túlzásba viszed.

Lehet, hogy van benned egy biszex vonal amit mindig is elmyomtál, az is lehet, hogy csak egy egyszeri álom volt és heteró vagy.

Nekem is volt ilyen lánnyal de pont nem változtatott semmin.


Nem jelent kb semmit az egész.

Ez a "hányok tőle" duma meg, jaj ne már, miért hiszik egyesek azt, hogy attól lesznek heterók, az a mérőfoka, hogy mennyire undorodnak az azonos neműektől?

Ez egy tanult viselkedésminta, ettől senki nem lesz heteró, ezt a társadalom nevelte beléd.


De mint mondtam, kár parázni, egy álomtól senki nem lesz meleg.

20 éves korodra meg igazán tisztában lehetnél már a saját orientációddal.

Nem bántani akarlak, még ha úgy is tűnik, de szerintem meg ez a gáz, hogy itt parázol, jaj mi lesz?

Mindezt egy álom miatt...

Semmi nem lesz, lehetsz heteró, biszex és meleg is, és képzeld el mindegyik tök természetes dolog és semmi baj vele.

2017. júl. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

Utolsó válaszoló:Akit te véleményeztél a válasza miatt, az nem azt mondta amit te.Értem én hogy meg van a véleményed azokról a melegekről akik ilyen-olyan módokon táplálnak sztereotípiákat rólunk(es ezt én is ellenzem) de ezt ne vetítsd rá a válaszolóra hogy közölhesd ezt a véleményed.

A válaszoló azt mondta hogy az elején miután kiverte már szégyellte magát és idővel ez fokozódott.Én is ugyanígy voltam vele és talán te is.Felfokozódott a vágy, a valódi vágy.Majd miután ezt csillapította eszébe jutottak azok a dolgok amiket az emberek és a társadalmunk súlykolt ránk.Az hogy ez bűn,undorító,fajtalan.

És ennek a vágynak és vonzódásnak a fokozódása nem rászokás.Hanem beismerés.

2017. júl. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te éppen annyira félreértettél mint amennyire ezt állítod rólam, de nem akarok én belemenni ebbe a témába.
2017. júl. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!