Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Bi/meleg fiúk/férfiak, milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi/meleg fiúk/férfiak, milyen volt az első/legjobb esetetek egy azonos neművel, hogy jött össze?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok, ha akartok:)

2017. júl. 22. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
nekem a legjobb fiú barátommal 16 évesen egy házi buli után kicsit kanosak voltunk és elkezdtük közösen verni és ... utána jöttek a dolgok :D 20/F/BI
2017. júl. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősömmel felelsz vagy merszeztünk, egyre durvább tétekkel, a lényege az volt,hogy a vesztesnek valamit meg kell csinálnia a másikkal, nos az alkohol bátorító hatására egyre szemtelenebb dolgokat kellett csinálnunk, először megfogni egymás farkát, puszit adni a másiknak, csókot.


Aztán jött a következő kör az volt a feladat,hogy be kellett kapni a másiknak és 10mp-ig szopni, persze itt már direkt vesztettem, rendesen csókolóztam vele, aztán egyre lejjebb puszilgattam, végül elértem a farkához, először a makkját nyalogattam majd egyre lassabban rábuktam, de 10mp után szólt,hogy ha akarom folytathatom, és hát akartam szóval végül elélvezésig szoptam :D

2017. júl. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első: egy szexpartner keresőn kerestem egy kicsit idősebb férfit, aki eljött hozzám és leszoptam.


A legjobb: egy fiatal srác fél óráig szopatott majd kb ennyi ideig dugott és rendesen teleélvezett. :)

2017. júl. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Még nem volt, így nem tudom. F 27
2017. júl. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első egy 21 éves sráccal volt (exem). Ideges voltam, csak a misszionáriust élveztem, a többi fájt, csak egy menetet bírtam, pedig sok síkosítót használtunk.


A legjobb szintén vele volt, amikor gumi nélkül csináltuk lovaglóban majd misszionáriusban. Ölelgettem, a lábammal, kezemmel teljesen átkaroltam, úgy élvezett tele. Olyan érzést okozott a popsimban, mint amit akkor érzek a farkamban, amikor épp elélvezek. Felejthetetlen élmény volt.

20/f(p)

2017. júl. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!