Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ennyi idősen lettem meleg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi idősen lettem meleg?

Figyelt kérdés
Soha nem gondoltam arra,hogy pasival szexelnék,de most 39 évesen fojton azon jár az agyam,hogy milyen lenne,ha egy fiatal srác leszo#na,vagy én őt. Változhat ennyi év után a szexuális hovatartozás?
2017. júl. 22. 17:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
11%

Nézz körül a kérdések között,lassan már minden férfi biszex..

A nőkre nem is indulsz már be?

2017. júl. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Az biztos jó volna!
2017. júl. 22. 17:34
 3/18 A kérdező kommentje:
De igen ,nagyon is beindulok és nincs is okom panaszra ilyen téren,csak valahogy nem értem mitől érzek így.
2017. júl. 22. 17:36
 4/18 anonim ***** válasza:
8%
Itt már lassan az a ritkaság ha valaki nem b#zi/leszbi.
2017. júl. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
És miért olyan meglepő ez egy homoszexuális kérdésekkel foglalkozó oldalon?
2017. júl. 22. 17:41
 6/18 anonim ***** válasza:
53%
Az oldal maga,nem kimondottan homoszexuális témákkal foglalkozik,csak egyetlen kategória szól erről.
2017. júl. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy valószínűleg biszex vagy,nem meleg.
2017. júl. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%

Kicsit kétlem, hogy az oldal látogatói között akad valaki, aki tud is válaszolni a kérdésedre.

Igen, változhat idővel, mi jön be az embernek, mi hozza lázba.

Azt mondjuk nem értem, hogyha genetika miatt van, akkor miért csak ilyenkor jön elő valakinél. Ez lehet genetikai dolgoknál? Valaki, aki ért hozzá, válaszolhatna erre.

De nem genetikai, tehát általános szexuális dolgokkal kapcsolatos érdeklődés is változhat. Pl. valakinek nem jöttek be eddig a fürdőruhás csajok, csak pl.pólós vagy meztelen csajok, és egyszer csak a fürdőruhásak kezdik el izgatni.

Ezt nem értem, ha nem genetikai eredetű dolgoknál van ilyen, akkor ezt hogyan lehet a genetikával magyarázni.


Bocs a mellébeszélésért, de a kérdéshez is erősen kapcsolódik, amit írtam.

2017. júl. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Én azt hittem jó helyen kérdeztem.
2017. júl. 22. 17:47
 10/18 A kérdező kommentje:
9# Köszönöm a válaszod! Pont ez a fura számomra is ,hogy miért ennyi év után.
2017. júl. 22. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!