Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 30 éves passzív fiúként lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves passzív fiúként lehet esélyem tartós kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon tapasztalatlan vagyok, de vágyon a szeretetre amit egy jófej aktívtól kaphat meg az ember, meg persze jó lenne Őt rendszeresen magamban érezni. Fontos hogy nálam idősebb legyen, de fiatalos, igényes szerintetek mik az esélyeim? Én vékony vagyok, és 184 centi magas.
2017. júl. 23. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit magas vagy hozzám képest, de erről nem tehetsz. Van esélyed tartós párkapcsolatra a saját, vagy kicsivel idősebb korosztályban. Még az is benne van a pakliban, hogy a magasságotok is egyezni fog.

Azt, kérlek, ne kérdezd, hogy hol ismerkedj, nem ismerem a netes társkeresőket. Élőben szeretek ismerkedni.

2017. júl. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Netről azért én is átmennék élőbe, meg hát jó lenne egy-két randi mielőtt "reszelnénk".:-)
2017. júl. 23. 09:01
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Igen a válaszom. Sok idősebb pasi van, akinek a 30-asok jönnek be.
2017. júl. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Küldj fotót a pofidról, popidról is. Hátha... Én 35/f aktív. 185 magas, 95 kg. Sportos.
2017. júl. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!