Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen az a twink popsi?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az a twink popsi? Barátommal nemsokára le fogok feküdni, és azt mondta twink popsit akar látni. Linkeljetek képeket.18/f

Figyelt kérdés
2017. júl. 24. 16:29
 1/8 A kérdező kommentje:
Muti.
2017. júl. 24. 16:41
 2/8 anonim ***** válasza:
4%
Ki van borotválva. A twinkek azok a metroszexuális homoszexuálisok akik elég lányosak. Magyar szóval a "nyunyókák". Azaz az ocsmány b*zik akik nem szimplán melegek hanem tényleg identitászavaruk van. A múltkor láttam ilyenekről képeket, hát felfordult a gyomrom, pedig én biszex vagyok (még ha eddig tagadtam is).
2017. júl. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én sportos vagyok, nem nyunyó. Férfias is, csak annyi, hogy mindwnhol szőrtelenítem magam.
2017. júl. 24. 17:15
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
A twink csak annyit jelent hogy fiatal 1pes évei végén 20 elején levő fiatal srác akin nincs jelentősebb testszorzet ill nahyon vékonyak. Egyébként twink popsi nincs csak bubble butt ami az ilyen nagyon kerek feszes popsi.
2017. júl. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Van igazság mindkét hozzászólásban, de egyik sem fedi a valóságot.


Amúgy azt javaslom keress szépen rá, és akkor több példán keresztül megérted.

Alapvetően azt hiszem 2 feltételnek kell teljesülnie.

Az egyik az, hogy legyen csupasz, szőr nélküli, a másik inkább genetikai adottság szerintem, de életkori sajátosság is, szóval simán lehet, hogy ilyennel rendelkezel alapjáraton.

De elsősorban nem arra gondolt a barátod szerintem, hogy csupasz legyen, ugyanakkor ez hozzátartozik.

2017. júl. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért bírom hogy azt állítod h nem igaz amit mondok de nem indoklod meg. A twink az fiatal vékony szőrtelen srác. Van a bear ami testesebb típus de az itt nem játszik, ill van a jock ami az izmosabb srácok a sportolok tartoznak ide illetve a kondizosok. Utóbbi években viszont egyre több twink srác jár kondiba és van rajtuk egy bizonyos testizomzat de még mindig nem olyan mint egy jock így mára rájuk a twunk szót használják. Pl a vízi sportolókból ha most nézzük a Tom Daley-t aki egy brit műugró (ma reggel ment haza a vízi vh-ről és indul férjével nászútra) ő pl egyértelmű twunk, de a vízilabdások meg jock kategória.
2017. júl. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
26%
Még jó hogy tökélyre fejlesztettük a tudománynak ezt az ágát is.
2017. júl. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%
#10 meg az anyucikád a selejtes
2017. júl. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!