Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok, ti miért próbáltátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti miért próbáltátok ki először a passzív szerepet?

Figyelt kérdés

Vágytatok konkrétan erre az érzésre?

Vagy konkrétan a partneretekre vágytatok?

A kíváncsiság hajtott?

Esetleg nem is saját ötlet volt, hanem más vett rá valahogyan?



2017. júl. 3. 13:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Mert vágytam rá
2017. júl. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
kíváncsiság hajtott, mert beszélgetés közben haverommal ez előkerült
2017. júl. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Uni vagyok és szerintem a meleg szex privilégiuma a fiúknak a passzív szerep szóval azt csináltam először.
2017. júl. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%
Totálisan belezúgtam egy srácba és mivel ő történetesen az aktív szerepet kedvelte, én lettem a passzív. Korábban nem vágytam rá, de nem is taszított, sőt nem is gondoltam bele komolyabban hogy melyik oldalon kéne lennem. Az hajtott, hogy nagyon tetszett a srác és vele akartam lenni. Finoman szólva nem bántam meg.
2017. júl. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
elsőnek más vett rá,poénból kezdődött,utána vágytam az érzésre is
2017. júl. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Szeretek alárendelt lenni. Ha azt teszik velem amit akarnak. Szeretem kipróbáéni mit él át a lány amikor elkapják, leteperik...
2017. júl. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Fartez ***** válasza:
97%
Én anno egy hirdetésre válaszoltam. Igazából csak a kíváncsiság hajtott, hogy milyen fiúval szexelni. Nagyon bátortalan voltam és nem mertem semmit csinálni. Így fel sem merült, hogy én legyek az aktív fél. Partnerem figyelmes volt, és olyan finom élménnyel gazdagított, hogy azóta élvezem a passzív szerepet.
2017. júl. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
52 éves vagyok de ebben még nem volt részem, de vágyom rá! Szívesen megtapasztalnám az érzést! Győri vagyok.
2017. júl. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
97%
Én a partneremre vágytam és simán csak kipróbáltunk minden létező dolgot mert érdekelt. Aztán már az első alkalommal amikor betette az varázslatos érzés volt és amikor becsúszott utána rögtön magabiztosnak éreztem magam. (én voltam felül passzívként) Tudtam hogy ebben sok örömömet fogom lelni még. 16 voltam, a srác 17 volt korban is és méretben is. :D
2017. júl. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
96%

Engem a passzív szerep izgatott mindig is. Nálam nem volt kérdés sosem melyik oldalt válasszam :)

28/f

2017. júl. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!