Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Análnál miért érzem azt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Análnál miért érzem azt, mintha wc-znem kéne?

Figyelt kérdés
Amikor dugnak, akkor olyan érzésem lesz, mintha szarni kellene mennem, utána ha kiveszi, kb elmúlik. Hogy lehet ezt megszüntetni? Attól félek, hogy egyszer tényleg kijön valami, ha nem foglalkozom vele.

2017. júl. 26. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
én sem értem, pl mikor a számba rakok valamit, akkor automatikusan elindul a nyálelválasztásom és nem tudom miért...
2017. júl. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Édes aranyom. Mikor egy pénisz mozog a végbeledben, ugyanazokat az érző receptorokat ingerli, mint amikor széklet távozik azon a nyíláson.
2017. júl. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Majd megszokod, ha sokat dugnak, és nem lesz kellemetlen. Gyakorolj műfaszokkal, könnyebb lesz :)
2017. júl. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Bizonyára nem te vagy a legélesebb eszű meleg az oldalon..
2017. júl. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%

Edzett prostik is sokszor így vannak vele meg némelyik aktus után megy is vécére...ingerek.

Előtte tisztálkodj, beöntés se árt, megfelelő táplálkozás előtte akkor nem ér baleset

2017. júl. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!