Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 7 hónapja élek együtt egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 hónapja élek együtt egy sráccal és vannak pillanatok amikor kicsit olyan mintha összejöttünk volna. Lehet több lesz ebből minthogy együtt lakunk?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat dumáltunk már meg 7 hónap alatt elég jól meg lehet ismerni a másikat. És ha otthon együtt vagyunk vagyunk tényleg majdnem olyan mintha járnánk. Már nem is vagyunk egymás előtt szégyellősek, igaz nem is nagyon voltunk, meg semmi. Gondoljátok h lesz ebből több is? 20f

2016. dec. 9. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
aggasztó hogy mennyi fiatal fiú van aki homár akar lenni...
2016. dec. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez leginkább tőle függ, kellene ismerni a személyiségét, az efféle dolgokhoz való hozzáállását ahhoz hogy véleményt tudjak nyilvánítani...


Például az is segítene, hogy miben nyilvánul meg az amikor "kicsit olyan mintha összejöttünk volna"?

2016. dec. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
10%

Életedben első hogy ennyi ideig együtt laksz nem rokonnal? Én nem vagyok homár, de vannak olyan pillanatok, amik közös háztartásban élő embereknél elég intimek (főleg ha normális családból jöttél és van mintád, hogy mit jelent ez).


Pl ketten közösen visztek egy háztartást. Gondolom megbeszélitek, hogy milyen közös dolgokat kell venni és az egyik megveszi aki legközelebb megy boltba. Vagy beszéltek a rezsiről, lakbérről. Vagy néha leültök egymással közösen dumálni (mondjuk egy üveg borral vagy pár doboz sörrel, stb), hogy kivel mi újság. Vagy közösen néztek filmet, esetleg játszotok. Stb-stb, remélem érthető.


Én nem vagyok búza, de az előző bekezdésben lévő dolgok mind megvoltak, amikor sok évig laktam valakivel. Nyilván én nem bu ziskodni akartam, hanem csak egyfajta baráti, testvéri érzést erősítettek bennem ezek a dolgok.

VISZONT megértem hogy egy homár ezekbe miért lát bele ilyen dolgokat. Ha egy lánnyal laknék és csináltuk volna ugyanezt (és nyilván tetszik is a csaj), lehet én is ilyeneket gondolok bele.

2016. dec. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!