Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Párkapcsolatban élő passzív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élő passzív fiúk. A aktív fél inkább dugni szokott többször, vagy szopatni? 19/f/passzív

Figyelt kérdés
Reggel gondolkodtam el rajta, hogy tegnap este szeretkeztünk, de ma reggel már a számba dugta a farkát a barátom. Semmi nem elég neki.
2017. júl. 27. 09:14
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Szopatni. Keményen.
2017. júl. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Orál van gyakrabban.

Kölcsönösen

És nem ritka a reggel-este kombó egyáltalán

2017. júl. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Hát nemtudom ha én összejönnék egy pasival, és ő csak úgy a számba dugná a farkát reggel, megalázottnak érezném magam, és nen hiszem hogy vele maradnék. Pedig jó lenne valaki, de vannak elveim.
2017. júl. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Nalunk az oral a tobb. 24/F
2017. júl. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Kb. 60-40% az orál javára, kiegészítve némi 69-cel.
2017. júl. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
Nekem is jó volna egy pasi aki szeret keményen szopatni.
2017. júl. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
Engem bármikor lehetne dugni is meg szopatni is. Engem nem zavarna. :) 21F
2017. júl. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%
Aktív vagyok de szopatni jobban szeretem a párom.
2017. júl. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

3

bírom az ilyen "vannak elveim"-féle csávókat aztán vszínű ők térdelnének azonnal szó nélkül, ha éppen olyan srácot halásznának ki, aki életük álma ...

egyébként meg szexben nincsenek elvek, az pont arról szól h omoljon le minden fal és csak engedd el magad. ha már ott is elveid vannak, az elég nagy baj ...


Egyébként meg igen, engem is sokszor van olyan h megismerkedünk egy keménykezű bikával, és sokszor még haza se érünk de már valahol leszopatta magát. de igazából én ezt elvárom tőle, legyen már férfi ... én nagyon fel tudok nézni egy olyan hímre, aki szó nélkül megmarkolja a fejem és lenyomja, de persze ehhez olyan személyiségnek is kell lennie.

2017. okt. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!