Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen volt nektek az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt nektek az első szex élmény fiúval?

Figyelt kérdés
Írjátok meg hogy passzív vagy aktív voltatok, ja és kort is.

2017. júl. 26. 13:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

Még nem volt. Partnert keresek

De csak u15-ösök jonnek be

16

2017. júl. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Kollégiumban két idősebb szobatársammal elmentünk piázni. Menőnek éreztem magam, hogy a nagyokkal haverkodom. Aztán már ittasan a szobában az egyik lefogott, míg a másik megrakott, aztán cseréltek. Igazából fel sem fogtam, mert zsibvadt volt az agyam. Csak másnap fájt a seggem.
2017. júl. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
mindketten eléggé bénáztunk az elsőnél
2017. júl. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
15 évesen koleszba dugtam meg az osztálytársam. Ő már rutinos volt 15 évesen nekem az volt az első. 3 perc alatt elélveztem, pedig akkor még semmit nem tudtam, az egészről, csak ki-be mozogtam.
2017. júl. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Az első 13 évesen volt, de az még csak orális szex.
2017. júl. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
98%
Nekem 21 évesen volt az első élményem egy 27 éves sráccal, de csak kivertük egymásnak. Jó volt, de tisztára meglepődtem, hogy milyen kemény egy farok, kívülről meg milyen puha, pedig előtte már ezerszer fogtam a sajátomat.
2017. júl. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Nekem 17 évesen történt Párizsban. Egy néger srácot szedtem föl. Mindenáron látni akarta az útlevelemet, de nem volt nálam. Pár évvel idősebb lehetett. 2 frankot bedobtunk egy nyilvános vécébe, a többit el lehet képzelni... Ha a Pigalle-on jártok, ne legyetek könnyelműek! ;-)
2017. júl. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Maximilian01 ***** válasza:
91%
Én 19 voltam ő 25 és ügyesen irányított:)
2017. júl. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
88%
Elsőre egy buli után after elég szétcsúszva chatelgettem aztán sikerült találni egy aktív pasit.53nak mondta magát.Eljött kocsival elbújtunk.Kedves volt simogatott majd elővette,én pedig már úgy voltam ha idáig eljöttem lecumizom...sikerült is ez olyan jól hogy alig tudtam elélveztetni pedig már dugta a szám.a végét kivéve nagyon tetszett!
2017. júl. 28. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
98%

17 voltam és fiúkkal teljesen tapasztalatlan, ő 18 és tapasztalt passzív oldalon, de velem volt először aktív.

Nagyon nagyon sokáig tartott az előjáték, azt hittem megőrülök ha nem kezdjük már végre el. Aztán elkezdtük és 2 perc múlva el is mentem anélkül hogy elölről hozzám ért volna. Ennek ellenére másnapra belázasodtam és fájt mindenem. Persze nem bántam meg. :)

2017. júl. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!