Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk, mi az, ami nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk, mi az, ami nektek ugyanannyira szexi/izgató látvány egy fiún, mint egy hetero fiúnak pl. a lány feneke, melle, lábai?

Figyelt kérdés

Egy lányon nagyon sok minden van ami szép és szexi. De egy fiún mi az ami "szép", mi az, ami szexuálisan vonzó látvány? Nincs se mellük, se szép lábuk, se látványos fenekük. Akkor mi? Csak az arc, és a test izmossága?


Hetero fiúként kérdezem, rosszindulat nélkül.


2017. júl. 28. 12:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hajjaj màr hogy ne lenne izgató dolog egy fiún. Egy jó testű, helyes srác önmagában is izgató látvány. De így konkrétan engem felizgat pl. így nyáron a sok szőrös izmos láb, aztán a fiúk feneke is lehet szép formás. Egy széles váll, mellkas, eres szőrös alkarok nagy lapát tenyèrrel. Szexi borosta, enyhèn kockás has stb. Mind izgató. Meg persze ne feledkezzünk meg a farokròl és a herékről amiknél izgatóbb nincs a vilàgon.

Ti heterók nagyon sok minden jóból kimaradtok :D

2017. júl. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 masat4 ***** válasza:
100%
Számomra az összkép érdekes, figyelemfelkeltő. Arc, kisugárzás, izmok, tekintet, sokszor a hang színe, magassága... ez mind, egyszerre vagy külön és külön olyan hatást vagy vonzást gyakorolhat rám, amit nem tudok megmagyarázni. Specifikum, hogy személyesen engem izgat a barnább, kreol bőr, fekete haj... De olyan is van, hogy magát a nadrág slicc körüli részeit nézem meg, egy strandon a fürdőnadrág rejtett titkait fürkészem... amit ott látok, hát... hat rám.
2017. júl. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
1. Hát ezt ugyanúgy elmondhatnánk rólatok is, szóval nincs értelme ennek a mondatnak.
2017. júl. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Tök vicces hogy minket meg a lányok hagynak hidegen. Egyébként nekem a srácok arca haja mellkasa hasa feneke ami érdekel engem ugyanakor a szőr kiakaszt mert szerintem egyik embernek sem áll jól és mára funkcióját vesztette. Egyébként egy srácnak a non verbális kommunikációja lehet még érdekes a viselkedése. De mind ez igaz egy lányra is csak annyira hidegen hagynak hogy volt mar hogy egy cuki srac mellett fel se tűnt hogy ott volt egy csaj is vele.
2017. júl. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Meleg férfiaknak női mellek inkább röhejesek vagy szánalmasak mintsem izgato:D Ilyena vilag.Érdekes.
2017. júl. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
3-as, nem feltétlen. Szerintem úgy értette, hogy mi mind a kettő orgazmust élvezzük, amire a testünk képes, míg a heteró férfiak nagyrésze csak az egyiket.
2017. júl. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Fiúknak nincs látványos fenekük?:DDD Nagyon el vagy tévedve
2017. júl. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Eles, ferfias arcvonasok. Szexi hang, szeles vallak, izmos mellkas, vadli. Testszorzet, farok-herek latvanya, domborulatai, feszes, izmos fenek.
2017. júl. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%
A legizgatóbb számomra ha jó se@@e van, de nem azért tetszik mintha meg akarnám dugni. Az a rész már inkább hanyongerkeltő számomra.
2017. júl. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok olyan fiú van akinek nagyon szép a feneke és jó a lábuk. :D Én pl szeretem a mértékkel szőrösebb lábúakat, különösen a comb részt. A fenék pedig önmagában vonzó, nem tudom elmagyarázni, miért, ha valaki jól néz ki, az egész teste izgat, úgy mint neked a lányoknál. Én a láb felső részeit szeretem, meg ha szép, ápolt, hosszabb a haja az nagyon bejön. :) Egyébként az egész test jó, ha jól néz ki a srác. 16f
2017. júl. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!