Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha valakinek facebookon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek facebookon látható sok minden adata, az alapadatoknál még sincs kiírva neki, hogy "érdeklődési kör: nők", akkor lehet meleg?

Figyelt kérdés
Csak mert, gondolom ha azt kiírja, hogy milyen iskolába mikor járt, hol született és mikor, kik a családtagjai, és főleg ha még azt is kiírja, hogy EGYEDÜLÁLLÓ, akkor ezt miért nem adja meg? Nem gyanús? Ha heteró, akkor mi szégyellni valója lenne ezen?

2017. aug. 3. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ez csalóka dolog. Van egy kollégám akinek nincs kitéve de tuti nem meleg vagy bi. Nyilván nagyobb esély van rá hogy akinél nincs kint az meleg, de nem automatikussan igaz.
2017. aug. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyatalan nem jelent semmit :) Ebbe ne gondolj bele tobbet annal hogy csak nem alitotta be :) Csomo melegnek illetve biszexualisnak meg be van allitva hogy erdeklodesi kor: nok :)
2017. aug. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem van benne vmi. Én se írtam ki...
2017. aug. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem kicsit túl komolyan veszed a facebookot. Nekem évekig kint volt, hogy a Roxfortba járok, de attól még nem vagyok varázsló. :D Nem hiszem, hogy jelentene bármit.
2017. aug. 4. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Lehet, hogy meleg. De az is lehet, hogy nem.


Társulok az előttem szólókhoz: nem kell túl komolyan venni az internetes oldalakat, mivel bármilyen valóságot nem tükröző dolgot be lehet állítani. Ilyen a Facebook is.

Nálam sincs beállítva, lévén én előbb regisztráltam, mint ahogyan ez a funkció megjelent volna, így én két évig nem is tudtam például a létezéséről.

2017. aug. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Oké, akkor a kövi kérdésem pont az lett volna, hogy lehet-e meleg/bi az, akinél érd. körként ki van írva, hogy nők. De láttam már, hogy valaki írta, szerinte sok melegnél ez ki van írva.

Hát nekem van vagy 8-10 meleg ismerősöm, most megnéztem és egyiküknél sincs kiírva semmi erről...

Elég helyes és elájulok tőle, meg néha írogat, de nem merek kezdeményezni emiatt. :D

2017. aug. 5. 14:15
 7/9 A kérdező kommentje:
Javítás: még eszembe jutott egy meleg ismerősöm, akinél viszont ki van írva, hogy nők. :O Valóban... meg is kérdezem miért írta ki.
2017. aug. 5. 14:20
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se vegyél mérget rá... nálam sincs kiírva az érdeklődési köröm mégsem érdekel a saját nemem. Én szimplán azért nem írom ki, hogy ne facen akarjon velem bárki is összejönni. Így kevesebb az esély, hogy rám írnak.
2017. aug. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy haveromnál a férfiak+nők van kiírva, és ő nem meleg (nyilvánosan tuti nem, több éve barátnője is van). De nála pl azért van ez, mert (nagyon) régen, még két mezőt lehetett megadni, hogy mit keresel + nemet, és ott fel volt sorolva barátság/párkapcsolat stb., na ebből csak az érdeklődés neme maradt meg...
2017. aug. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!