Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok, volt már aki heteró...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, volt már aki heteró férfit szopott le, hogyan kerültetek ilyen helyzetbe, hogyan ment bele a srác?

Figyelt kérdés
2017. aug. 11. 09:14
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Én voltam ilyenbe ,tudod a kíváncsiság nagy úr, így ő is kíváncsi volt. Rám írt egy meleg oldalon , hogy mi lenne ha kipróbálnánk a szexet neki még fiú szexre nem volt igaz semmi se volt még neki fiúval. Így bele mentem de csak egy éjszakás kaland lett, azóta megnősült és van két fia.
2017. aug. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
#1 milyen volt?
2017. aug. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Hát nekem nem jött be. Szerintem a melegel sokkal jobb a szex. A heteró pasik nem igen nézik hogy jó e a partnernek vagy sem, jobban magukkal vannak el. Ez is így volt sajnos. Így többet nekem nem is kell hetero csak meleg srác kell azok sokkal jobbak az ágyban.
2017. aug. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 ohh, ez szerintem nem heteró/meleg kérdés. Bőven van ilyen a melegek között is.
2017. aug. 11. 10:19
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Heteró férfi nem fog férfival szexelni, ezért hívjak heterónak. Amiről ti beszéltek, azok a biszexek
2017. aug. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Egy családos apának első voltam.

Kamu facebookról rá írtam környékbeli pasikra és egyik hetero srác bele ment és leszoptam.

2017. aug. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18%
Fogjátok már fel melegek hogy hetero férfi nem fogja engedni hogy leszopjad. Mert azért hetero, hogy csak nővel.
2017. aug. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
97%

Velem volt már ilyen. Egyik régi barátomról van szó. Egyszer nálam aludt és egészen későig iszogattunk, majd elmentünk aludni. Ő is az én ágyamban aludt, és miközben próbáltunk elaludni, valahogy úgy fordultunk, hogy véletlenül megfogtam a farkát, ami kőkemény volt. Meglepődtem, majd megint megfogtam, mire ő felnyögött, majd picit még tapiztam és elővette. Leszoptam, elment, nagyjából ennyi történt.

Azóta is jóban vagyunk, bár erről az incidensről nem beszélünk nagyon; betudtuk annak, hogy részegek voltunk.

2017. aug. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Közös maszti volt.
2017. aug. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!