Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért jövök ki jobban a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jövök ki jobban a melegekkel ha nem vagyok meleg? Lehet ez azért van mert sokkal emocionálisabb fiú vagyok? A melegek alapból magasabb emocionális intelligenciával rendelkeznek?

Figyelt kérdés
tehát én eléggé érzelmes és romantikus alkat vagyok. Valahogy nem jövök ki a hetero kortársaimmal. Érdekes módon a melegek közt több hozzám hasionló fiút találtam. ez miért van? A melegek alapból emocionálisabbak?
2017. aug. 12. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Már válaszoltál a kérdésedre, kérdező! :) Nem mind, de gondolom általában a homosexuális emberek mgasabb érzelmi inteligenciával rendelkeznek, valószínűleg azért, mert hiába van 2017, és bár jobb a helyzet, mint korában, mégsem teljesen elfogadott a dolog. Így egy ilyen embernek több megpróbáltatást kell lekűzdenie és ezért méginkább igényli a romantikát, stb. És mivel te is romantikus beállítottságú vagy, természetes, hogy jobban kijössz velük. Kevés ilyen fiút ismerek, érdekes személyiség lehetsz. :)
2017. aug. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én rengeteg mindene átmentem az életben, sok megpróbálktatáson, érzelmi megrázkódtatásokon, traumákon. Meleg ugyan nem vagyok, de nagyon érzelmes és érzékeny vagyok. valszeg emiatt.
2017. aug. 12. 22:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem láttam összefüggést az EQ és a melegség között. Ugyanúgy vannak érzelemkifejezési, kapcsolatkezelési gondok. Az érzelmesség viszont jellemzőbb a melegekre, ez tény, de ez más tészta, mint az érzelmi intelligencia. Tudtommal ezt azzal magyarázzák, hogy a melegeknél a két agyfélteke kapcsolata intenzívebb.
2017. aug. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kéne nekem egy ilyen srác.

19/L

2017. aug. 13. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Ilyen szempontból akkor hasonlóak vagyunk, kérdező. xD Rám viszont más hatást gyakorolt ez a sok "megpróbáltatás". Lány létemre egyáltalán nem vagyok érzelgős, nem is mutatom ki soha az érzéseim, de valahol mélyen nekem is van egy ilyen romantikus oldalam gondolom, persze pont emiatt ez nem azt jelenti, hogy zavar ha valaki érzelgős. (Ezzel csak annyit szerettem volna "mondani", hogy a problémák miatt nem feltétlenül érzelmes lesz valaki, talán pont az ellentéte.)
2017. aug. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!