Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nem túl erőszakos? (HOSSZÚ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túl erőszakos? (HOSSZÚ SZTORI! )

Figyelt kérdés

Fél éve eggyütt vagyok jelenlegi aktív pasimmal.Eddig nem éreztem magam késznek arra hogy lefeküdjek bárkivel is.Eggyik este erről beszélgettünk és azt mondta semmi probléma és még hajlandó várni.Másnap este már félig aludtam amikor nekiált csókólgatni meg simogatni. Mikor mondtam neki hogy lassan ugy erzem kesz leszek es mar nem kell sokat varnia akkor teljesen beindult. Hevesebben csokolgatott és szo szerint letepte rolam as alsonadragot.En mondtam,mikor lattam hogy sz*pni akar hogy ne csinalja,nekem ez túl sok!Erre ő bevadult es lefogott,es nekialt sz*pni!En mondogattam hogy eleg de nem alt le. Mikor mar kiabaltam hogy eleg legyen,akkor felpofozott es befogtam a szamat. Utana megforditott,mikor lattam hogy gumit huz, tudtam mi lesz ebbol,nagy nehezen kivergolodtem a szoritasabol es probaltam elfutni de elkapott, es a hajamnal fogva visszacibalt a szobaba.En mar sirtam es mondtam megteszek barmit csak ne tegye ezt velem,miutan kimontam erosen utott aholcsak ert en meg csak sirtam es mondtam hogy ne! Rakopott a farkara es a ly*kamra majd hirtelen betolta! Erre em felnyogtem es mondtam hogy ez faj ,es ne tegye ezt velem. De mintha meg sem hallot volna,csak csinalta tovabb, en mar ajulaskozel voltam a sokktol,fajdalomtol,es a sok sirastol. Mikor vegzett egyszeruen otthagyott! Azota nem valami jo a kapcsolatunk! Azota mar tortentek hasonlok de tudtom csak rosszab lesz ha ellenallok! Ez nalatok is igy meg? Csak csak szerintem kisse eroszakos ez az egesz?

Én:24/Passzív/Meleg

Párom:26/aktív/meleg



2017. aug. 17. 22:46
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Lehetoleg ertelmes emberek valaszat varom! Koszonom!
2017. aug. 17. 22:48
 2/18 anonim ***** válasza:
93%

Ez egy hibbant.

Hetero vagyok, de valamennyit tudok ehhez hozzászólni.

Brutális,amit csinált. Nem bírta ki, hogy meghúzzon.Vagy csak pont kihasználni akart, és nem akarta húzni az időt érzelmes kapcsolattal.

Nem tudom, létezik-e törvény a homoszexuális-mondhatjuk így is, mert nem akartad-megerőszakolásra, de ez elég ledöbbentő, amit írtál.

Nem veszett el a reményed a férfiakban?Egy ilyen eset után?

Úristen.

2017. aug. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
Nem bírta ki, hogy ne húzzon meg,javítás, előző voltam.
2017. aug. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Ez már nemi erőszak, ami elég komoly bűncselekmény.
2017. aug. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Ami történt veled, azt úgy hívják, hogy nemi erőszak. Sajnálom, hogy pont a te párod teszi ezt veled. A helyedben előkészíteném a terepet ahhoz, hogy úgy kivágjam, mint macskát sz@&ni!
2017. aug. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
25%

Hát.. összetett dolog az egész...

A leírtak alapján feltételezem, hogy együtt laktok. Ez esetben a pasid viselkedése is érthető: fél éve fekszik melletted, gondolom vágyik rád ezerrel, ennyi idő után érthető, hogy nem bírt magával.

Az erőszakosságot lehet szándékosan csinálta, azt gondolta, hogy ezzel felizgulsz (legalábbis sokak számára izgató az, ha a pasija erőszakkal lefogja, saját tulajdonaként kezeli a másik testét stb, ezek a passzívok számára általában izgató dolgok), eddig semmi gond nincs. Viszont ha benyomja neked, te szólsz hogy vegye ki mert fáj, ő ennek ellenére mégis végigcsinálja amit akart, majd miután végzett, szó nélkül otthagy, na ez viszont már tényleg baj, ennek a végére kell járnod, hogy ezt bosszúból csinálta, vagy egyszerűen csak ekkora bornyú.

2017. aug. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Azota nehezen tudok barkiben is megbizni! Teljesen osszetort bennem egy vilag es depresszios vagy mar ettol az egesztol hogy heti min4xszer ezt jatsza velem.
2017. aug. 17. 23:02
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
Ketlem hogy ez igaz. Nagy kamu. Mostanaban ketnaponta van egy eroszakos meleg par es sztori...
2017. aug. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%

Nekem már olvasni is trauma volt, hogy valaki ilyenre képes a párjával. Valóban nemi erőszak volt, de mivel letagadná, illetve az első eset után is ott maradtál, ezért nehéz lenne bíróság elé vinni. Nem tudsz elmenni valakihez? Mert szerintem, ha simán elküldenéd és ott vagy, akkor csak rosszabb lenne.

De szakíts meg vele minden kapcsolatot amint lehet.

2017. aug. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
70%
Kezd nagyon gyanús lenne hogy hetenként legalább kétszer megjelenik egy esetlen kis passzív fiú akit ver/erőszakol a pasija......
2017. aug. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!